Najsłynniejszy polski spekulant zbankrutował!

Najsłynniejszy polski spekulant zbankrutował!

Spread the love

Rafał Zaorski po raz pierwszy oficjalnie zaistniał, kiedy to na Forexie startując z 35 tys złotych w około miesiąc wyspekulował milion złotych!
Zaorski prowadzi bardzo agresywną strategię tradingową, zawiera ogromną ilosc transakcji.
Na przykład w 2018 roku w kilkanaście dni, podobno zarobił 5 milionów złotych otwierając 2200 transakcji, co daje ponad 100 pozycji każdego dnia!
Ale przyszedł fatalny czas dla niego. Na kontraktach terminowych obstawił opcję, że rynek ropy naftowej wzrośnie. Widocznie zagrał za wszystko i zbiegło to się z nagłym, 30 % spadkiem cen tego surowca.


Na mediach społecznościowych Rafał Zaorski tak to skomentował :
“…ogolnie jestem na minusie .. musze posciagac swoje dlugi to splace rachunki i bedzie 0 zl .. kapitalu do spekulacji de fakto nie mam .. wszystkie konta poszly sie czyscic .. a nawet jak nie to i tak pojda na splate innych by wyjsc na zero…”

Życzymy, żeby pan Rafał odbił się od dna.

Sympatię budzi jego poczucie humoru. Kiedyś wydał i sprzedał limitowaną ilość 1000 książek ” O Spekulacji”. “Jest to pierwsza tego typu książka na świecie o spekulowanie i o rynku” – wynika z recenzji osób, które dokonały zakupu pierwszego 1000 egzemplarzy “O Spekulacji”. A zawartość książki to…puste strony.

Nagrał też piosenkę, z daty publikacji wynika, że świeżo po bankructwie. Posłuchajcie 🙂

Pieniądze