fbpx
 

Największe dziejowe oszustwo- Phil Konieczny.

1
Spread the love

Polski jutuber Phil Konieczny demaskuje manipulacje mediów dotyczących koronawirusa. Przypomina i wymienia z nazw szanowane tytuły prasowe, które straszyły nas, że z powodu wirusa zginą miliardy ludzi!

Najpopularniejsze dzienniki donosiły, że głód szaleje w USA, Wielkiej Brytanii czy w Indiach. z powodu zamknięcia gospodarek. Oczywiście głodu nie było.

Na naszym podwórku, w Polsce z powodu koronawirusa umarło nieco ponad 900 osób, z czego 200 osółb poniżej 65 roku życia. Ale panika i histeria hula. Policja i wojsko kontroluje i karze obywateli za niestosowanie się “do zaleceń”.

Autor wplata wiele ciekawych wątków i demaskuje kulisy medialnych manipulacji. Wszystko rzetelnie opisane z przytoczonymi żródłami.

Poziom manipulacji ze strony rządów, mediów i światowych organizacji jakiemu jesteśmy poddawani przechodzi ludzkie pojęcie!

 

Kris

One thought on “Największe dziejowe oszustwo- Phil Konieczny.

  1. Za takie teksty o manipulacjach to powinny być zarzuty.. Nie ma głodu? A skąd ten pajac to wie, skoro nawet w Polsce ludzie przez okna chcą skakać bo nie mają pieniędzy żeby dzieci nakarmić bo po koronie są na bezrobociu..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Maseczkowa histeria w USA.

wt Maj 26 , 2020
Spread the love Scena ze stanu Nowy York, ze sklepu spożywczego: Wynoś się stąd” i „wyjdź”, wściekły tłum krzyczy na kobietę, wskazując w kierunku wyjścia. Staten Islanders with masks drive out non-mask wearing person in grocery store. #Coronavirus pic.twitter.com/iPQwk7lD9y — McAuley (@McauleyHolmes) May 25, 2020 Nowojorczycy są zobowiązani do noszenia […]