fbpx
 

Naparzanka w “antysystemie”.

Spread the love

Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta, obecnie powiązany z PSL-em i Kukiz 15′ , lider strajku przedsiębiorców bezpardonowo atakuje rywala.

Pretekstem był wywiad kandydata Konfederacji na prezydencki stolec , Krzysztofa Bosaka dla videoblogera Krzysztofa ” Atora” Woźniaka. W rozmowie padło pytanie o opinie Krzysztofa Bosaka na temat ” Strajku przedsiębiorców”.

Krzysztof Bosak z rezerwą wypowiedział się o uczestnikach Strajku.

Spotkało sie to z ripostą Pawła Tanajno”:

PIS = KONFEDERACJA.
w stosunku do przedsiębiorców.
Maski opadły. Król jest nagi. Koniec udawania, że się reprezentuje przedsiębiorców. Narodowemu socjaliście zawsze będzie bliżej do PIS niż do przedsiębiorców. Dla niego jesteście bandą konsumującą rządową kasę.
Bosak tak pogardliwie mówi o Was w wywiadzie :

W Strajku Przedsiębiorców wzięło też na pewno udział wielu poszukiwaczy przygód, wrażeń, protestów antyrządowych których znamy z widzenia z bardzo różnych, innych wydarzeń. – powiedział.

Druga część prawdy którą chcę powiedzieć to postawa samych przedsiębiorców. Żaden ze znanych mi przedsiębiorców nie wybierał się na Strajk Przedsiębiorców ani nie wiązał nadziei z Pawłem Tanajno. – dodał kandydat Konfederacji.

Wielu ludzi którzy NAPRAWDĘ prowadzą przedsiębiorstwa, nie jednoosobowe działalności gospodarcze (…) wedle mojej wiedzy, ci którzy prowadzą firmy troszkę większe niż te mikro przedsiębiorstwa, czyli małe, średnie i duże, są w tej chwili zajęci konsumowaniem kasy którą rząd, poprzez PFR (Polski Fundusz Rozwoju), dystrybuuje i ta kasa która jest dostępna przez PFR to dosyć łatwe pieniądze.

Moim zdaniem przedsiębiorcy jednak po tych kolejnych edycjach Tarczy Antykryzysowej zajęli się jednak pozyskiwaniem tych pieniędzy, i tych pieniędzy na rynek zostało wrzucone relatywnie dużo.

Wywiad z Krzysztofem Bosakiem można przesłuchac i samemu wyrobić sobie opinię:

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

D. Ciemięga prześmiewczo o wolnościowych środowiskach #hot16challenge2

wt Maj 19 , 2020
Spread the loveLekarz Pediatra Dawid Ciemięga nominowany do hot16challenge2 udostępnił rap uderzający w wolnościowe środowiska. Kolejny raz aktorsko, publicznie udostepnia treść, która została odbierana jako kontrowersyjna, a nawet atakująca dane środowiska- oceniają internauci. Bardzo angażuje się w zwalczanie przede wszystkim osób, które nazywa “antyszczepionkowcami” lub oszłomami internetu, miernotami, oszustami, szkodnikami […]
Lodówki na Ceneo.pl