Nie bądź jak Stanowski. #Wyjdzzdomu.

Spread the love

Po ogłoszeniu przez gangsterów z WHO pandemii koronawirusa, w polskim internecie ruszyła akcja #zostanwdomu. W jej ramach politycy i co gorsza celebryci namawiali do zostania w domu.

Wszystkich: młodych, zdrowych i aktywnych też. Taki rodzaj wsparcia dla zaleceń ministra Szumowskiego, który to najpierw zamyka życie społeczne i gospodarcze, potem otwiera, za chwilę grozi, że znowu zamknie. Nikt nie rozumie o co mu chodzi, ale że wygląda na wiecznie zmęczonego, to znaczy, że dużo pracuje i wie więcej.

Internet nie zapomina, czujny tym bardziej.

Akcję z hasztagiem #zostanwdomu zapoczątkował Krzysztof Stanowski.

“Poproszono mnie o zapoczątkowanie akcji #zostanwdomu. To nie czas wolny na mieście, tylko w miarę możliwości kwarantanna. Pokaż jak spędzasz czas z dzieciakami, najfajniejsze filmy/zdjęcia będę podawał dalej.”

Krzysztof Stanowski to popularny specjalizujący się w piłce nożnej. Niestety ochoczo wypowiada się też na tematy pozasportowe. Na przykład, w zeszły czwartek opublikował zdjęcie z małym chłopcem z komentarzem “Ja z młodym chłopcem w słynnej Zatoce Sztuki”. Zaraz po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego o pedofilii w tym miejscu.

screen z wpisu na twetterze Stanowskiego, który zniknał

Do akcji Stanowskiego #zostanwdomu ochoczo przyłączyli się wszelkiej maści celebryci. Piosenkarze, aktorzy, sportowcy. Wielbieni za swoje talenty w konkretnej dziedzinie- są autorytetami w pozostałych…

 Akcja #zostanwdomu przyczynia się do wzmożenia paniki, bankructw ,samobójstw, rodzinnych dramatów, nałogów i przemocy domowej.

Dlatego Czujny przyłącza się do apelu: #wyjdzzdomu nie ulegaj psychozie.

Author: Kris

4 thoughts on “Nie bądź jak Stanowski. #Wyjdzzdomu.

  1. Może ktoś uzna to za mało kulturalne i za wręcz chamskie, za wiochę i prostactwo, za wulgaryzm i ubliżanie. Ale mam dość ludzkiej głupoty i powiem tak: osoby, które nie wychodzą z domu lub wychodzą w maseczkach, to DEBILE i przede wszystkim antyspołeczne gnoje. A uleganie presji strachu rozpętanego przez reżimowe media nie tłumaczy ich, a wręcz przeciwnie – potwierdza ich głupotę. #zdejmijkaganiec

  2. Slowa maja ogromna moc, Ja bardzo w to wierze. Moga inspirowac, dawac motywacje lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu jak zakleta jest madrosc, ktorej szukamy w zyciu przez bardzo dlugi czas. zapraszam do siebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *