fbpx
 

Od 6 czerwca można iść do burdelu ale nie wolno boksować zawodowo..

1
Spread the love

Rada Federalna Szwajcarii luzuje życie gospodarcze i społeczne w kraju.

Od 6 czerwca otwarte będa:

Kasyna, parki rozrywki, parki zwierząt, ogrody zoologiczne i botaniczne, zaplecze odnowy biologicznej, baseny.

Firmy zajmujące się turystyką letnią, takie jak kempingi, koleje górskie, tory saneczkowe, parki rowerowe i linowe

Firmy erotyczne i usługi oraz oferty prostytucji.

Obóz wakacyjny dla dzieci i młodzieży z maksymalnie 300 osobami.

Restauracje: zajęcia takie jak bilard, rzutki i muzyka na żywo, warunek: konsumpcja w pozycji siedzącej (nie dotyczy dyskotek, klubów nocnych, sal tanecznych). Godziny otwarcia ograniczone.

Firmy gastronomiczne: wizyty dla grup powyżej 4 osób, warunki: dane kontaktowe co najmniej jednej osoby w grupie muszą zostać zebrane. Konsumpcja w pozycji siedzącej (nie dotyczy dyskotek, klubów nocnych, sal tanecznych). Godziny otwarcia ograniczone.

Zjazdy polityczne i społeczeństwo obywatelskie z udziałem maksymalnie 300 osób (warunek: wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za przestrzeganie  zasad ochrony).

Nauczanie w klasie w gimnazjach, szkołach zawodowych i na uniwersytetach, a także w innych ośrodkach szkoleniowych. Trening sportowy z kontaktem fizycznym, taki jak huśtawka, zapasy, boks, futbol amerykański lub rugby. Zawody sportowe z udziałem maksymalnie 300 osób (warunek: wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za przestrzeganie zasad). Wydarzenia z udziałem maksymalnie 300 osób.

 

Nadal zabronione Zawody sportowe z bliskim kontaktem fizycznym. Ponad 30 osób w przestrzeni publicznej, wiece polityczne i społeczeństwo obywatelskie z udziałem ponad 300 osób Wydarzenia z udziałem ponad 300 osób.

 

Pandemia bezmyślności jest ogólnoświatowa.

 

żródło: https://www.bag.admin.ch/bag/de/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/massnahmen-des-bundes.html

Kris

One thought on “Od 6 czerwca można iść do burdelu ale nie wolno boksować zawodowo..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Ivan Komarenko pod prąd, za wolnością.

pt Maj 29 , 2020
Spread the loveIwan Komarenko to polsko-rosyjski piosenkarz, aktor i osobowość medialna. Kilkanaście lat temu cała Polska bawiła się w rytmach piosenek śpiewanych przez Komarenko: Piosenkarz zapowiada swoją nową piosenkę ale tym razem z głębszym przesłaniem. Komarenko czujnie zauważa, że świat się zmienia. Pod płaszczykiem zagrożenia koronawirusem ogranicza nam się wolności […]
Lodówki na Ceneo.pl