Oświadczenie Ruchu Społecznego Zjednoczeni w związku z zaistniałą sytuacją, zainicjowaną przez partię rządzącą.

Spread the love

Oświadczenie Ruchu Społecznego Zjednoczeni w związku z zaistniałą sytuacją, zainicjowaną przez partię rządzącą.

W naszej ocenie jest to zasłona dymna stworzona na potrzebę zamachu na wolność Polaków.

Realizowany scenariusz ma za zadanie podzielić Polaków i doprowadzić do wojny Polsko- Polskiej, żeby rodak wystąpił przeciwko rodakowi.

Są to działania mające doprowadzić do odebrania nam wszystkim wolności.

Solidaryzujemy się z każdym, kto chce się jednoczyć.

Nie umniejszamy tematu aborcji, która jest kwestią podjęcia ciężkiej decyzji zgodnie z własnym sumieniem czy też decyzji powołania na świat dziecka z ciąży zagrażającej życiu kobiety, pochodzącej z czynu zabronionego, czy też dziecka niepełnosprawnego.

Należy podkreślić, że po trzech latach odpalono zasłonę dymną, podczas której przechodzą ustawy o braku odpowiedzialności lekarzy, urzędników za błędy medyczne i ofiary na skutek walki z covid oraz wymuszanie za pomocą wojska, policji i urzędników procedur medycznych, przeprowadzanych niewiarygodnych testów, stosowanie leków i czekających na nas szczepień.

Trwa zamach na naszą wolność oraz gospodarkę. Co dotyczy nie mniejszości a 100% społeczeństwa.

Nie chcemy dzielić, nie chcemy uczestniczyć w grze politycznej. Poszkodowani przez system ZJEDNOCZENI jesteśmy silniejsi – to hasło towarzyszy nam od samego początku powstania naszego ruchu, na długo przed ogłoszeniem pandemii.

Wzywamy do zaprzestania napuszczania na siebie Polaków. Wzywamy o niedopuszczenie do rozpętania wojny domowej, aranżowanej nam przez władzę, która byłaby li tylko pretekstem do wprowadzenia jeszcze większego zamordyzmu.

Zjednoczeni 31-10-2020

Author: Kris

2 thoughts on “Oświadczenie Ruchu Społecznego Zjednoczeni w związku z zaistniałą sytuacją, zainicjowaną przez partię rządzącą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *