fbpx
 

Policja nie wierzy w pandemię? Zobacz nagranie, na którym nie boi się koronawirusa!

5
Spread the love

Pracownicy policji nie boją się koronawirusa? Nie wierzą w plandemię?

W sieci można zobaczyć nagranie pod tytułem: “uwaga tu policja odwołujemy pandemię”, udostępnione przez NPTV.PL. W opisie widnieje data 16.08.2020- tego dnia odbył się protest: odwołujemy plandemię! Video przedstawia pracowników policji, którzy bez obaw piją wodę z tej samej butelki, podając ją z rąk do rąk i z ust do ust.

Internauci filmik komentują pozytywnie. Piszą, że policja to też ludzie, którzy w pracy są zmuszeni do zakrywania ust i nosa. Tak samo są świadomi, że nie jest to śmiertelnie niebezpieczny wirus. Gdyby się go bali nie gasili by swojego pragnienia w taki sposób. Podkreślają, że to kolejny znak ile jest warta “plandemia”. Nawet padły podziękowania za gest solidarności oraz stwierdzenia, że poszli za przykładem protestujących.

Materiał video 👇

Zobacz także 👇

Relacja: Tysiące osób na odwołaniu Plandemii 16.08.2020

Elwe

5 thoughts on “Policja nie wierzy w pandemię? Zobacz nagranie, na którym nie boi się koronawirusa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Senat odrzucił projekt podwyżek wynagrodzenia dla polityków.

pon Sie 17 , 2020
Spread the loveSenat odrzucił projekt podwyżek dla najważniejszych osób w państwie. 17 sierpnia odbyło się głosowanie w Senacie, które zadecydowało o odrzuceniu projektu dotyczącego podwyżek wynagrodzenia polityków. W głosowaniu brało udział 93 senatorów. Za odrzuceniem projektu głosowało 48 senatorów, przeciw było 45, nikt się nie wstrzymał. Ustawa wróci teraz do […]