Policjant rzuca emerytowaną nauczycielką jak “szmacianą lalką” – nagranie.

Spread the love

We wczorajszym artykule opisywaliśmy sytuację, kiedy podczas marszu w Białymstoku, policjant pobił emerytowaną nauczycielkę.

Tym razem ludzie otoczyli policję. Białystok-18.04.2021

Czytelnicy Czujny.pl, nadesłali nam filmy, na których widać, jak starsza kobieta podchodzi do policjantów, gdy ci zatrzymują uczestnika marszu. Jeden z nich odpycha ją z taką siłą, że upada i uderza głową o ziemię. Kobieta nie była agresywna. Po prostu do nich podeszła.

Pogotowie zabiera pobitą przez policjanta nauczycielkę.

Stan kobiety był na tyle poważny, że po udzieleniu pierwszej pomocy, ratownicy medyczni podjęli decyzję o zabraniu jej do szpitala. Obrażenia jakie mogliśmy dostrzec chwilę po zdarzeniu, to rozbita głowa, wybity ząb, potłuczone okulary. Kobieta skarżyła się na ból kręgosłupa szyjnego. W pierwszej chwili, nie była w stanie poruszać się samodzielnie, jednak do karetki doszła o własnych siłach, asekurowana przez obecnego przy niej mężczyznę.

Do poszkodowanej kobiety, która czekała w restauracji na przybycie karetki, podszedł redaktor Marek Majcher. Spytał się o jej zdrowie oraz o okoliczności odniesionych obrażeń. Wywołało to nerwową reakcję stojącego obok, pilnującego? policjanta Kozłowskiego, który starał się  przeszkodzić w wykonywaniu czynności dziennikarskich redaktora Czujnego.pl. Najpierw podważał legalność legitymacji dziennikarskiej, którą posługiwał się Marek, następnie wydał rozkaz koledze: “spisz go”.

Policja używa nieadekwatnych do sytuacji środków przymusu bezpośredniego.

To nie pierwsza sytuacja w ostatnim czasie, kiedy funkcjonariusze policji atakują kobiety, nadużywając swojej funkcji. W Głogowie również widzieliśmy jak policjant bije młodą delikatną kobietę, która w żaden sposób nie mogła zagrażać jego bezpieczeństwu.
Pisaliśmy o tym tutaj:

Relacje z Krakowa, Głogowa i innych miast i miasteczek. Kibice przeciwko represjom wobec narodu!

Jednak tym razem sprawa jest o wiele bardziej bulwersująca, gdyż agresja policjanta dotknęła starszej pani, która absolutnie nie miała możliwości i warunków fizycznych by jakkolwiek obronić się przed oprawcą.

Czekamy na ukaranie nadgorliwych policjantów.

Mając nadzieję, że o ile przekraczanie uprawnień przez policjantów, ignorowane jest przez ich przełożonych, nie zostanie zignorowane przez Sądy. I sprawcy napadów na bezbronne kobiety, odpowiedzą za swoje działania.

Jesteśmy zbulwersowani tym, że policja jest wykorzystywana przez polityków do nękania obywateli. Podczas zgromadzeń przeciwko obostrzeniom covidowym (które są legalne jak dowodzą dotychczasowe wyroki sądów), policja swoją obecnością dodatkowo prowokuje i stwarza notoryczne zagrożenie życia i zdrowia uczestników. Tym razem było to utrata zdrowia  60 letniej kobiety.

 

 

 

 

 

Author: Alina Calin

26 thoughts on “Policjant rzuca emerytowaną nauczycielką jak “szmacianą lalką” – nagranie.

  1. Zgadzam sie z toba, a poza tym nie rzucil nia tylko odepchnal, jak stara raszpla nie wykonywala polecen na wezwanie odsun sie, to dostala za swoje. Powinni ja gazem poczestowac, to by sie nauczyla siedziec w domu na du*e w kapciach, a nie covid roznosic

   1. Dla ludzi twojego pokroju jest specjalne miejsce w piekle. Niebiescy czują się bezkarni i mając aprobatę władz,wyladowuja sie na Polakach. Przekroczenie uprawnień i kompletnie niedostosowana reakcja do sytuacji. To nie byl 2 metrowy kark, tylko starsza kobieta bez broni. Mam nadzieje, że karma szybko wroci i Matka Ziemia pozbedzie sie takich wrzodów ze swojej powierzchni.

 1. Nawet jej nikt nie pobił tylko ja odepchną za napastnik na funkcjonariusza. Prowokacje takie czujny to nam nie pomogą.

   1. Szkoda mi cie. To teraz każdy co ma swoje zdanie to musi być z twojej ulubionej partii?? Zaczynacie być gorsi od tych pisowskich śmieci.

   1. To chodź się zabawic. Widzę że stajecie się gorsi od tych pisowskich korew. To niewiem jak uda się zwalczyć PiS będzie z wami walka. Taka nienawiść do człowieka bo ma swoje zdanie a wam pruje muzg każda telewizja nieważne czy public komercja czy nie zalezna

 2. A no faktycznie na nagraniu widac jak kobieta z rekami “dobiera” sie do milicianta. Czy widzial on kogo odpycha? no nie wiem ale pewnie nie… mogl to byc gosc z nozem wiec zareagowal instynktownie. Ale czy adekwatnie? nie mi to rozstrzygac. Moglo byc ich tam wiecej nie tylko 2 to mieli by wiekszy oglad na sytuacje.

  1. No tak baba sama pcha się w gips. A jeszcze zęba jej wybił i tyle ran odniosła. No wiesz porównują nas do pisowców a sami są gorsi od nich. Ty widzisz ja widzę ale nie oni widzą najlepiej. Debil zawsze będzie debilem. Pozdrawiam

 3. Po takiej nagonce i opluwaniu Policji nie wierzę, że ta pani spokojnie podeszła i ją odetchnął.Prawda wyjdzie na jaw na pewno. Mundur do czegoś ich zobowiazuje i muszą go szanować. Wszyscy o tym wiedzą i za nim coś zrobią niech pomyślą a dziennikarze nakrecaja tą nienawiść.

 4. Śmiechu warte!!! Pobitą kobietę… sama się nadziała… siedzieć w domu a nie podskakiwać do policji!!! Naruszenie nietykalności policjanta!!!! Czujny walnij się w ten porąbany czerep!!!!

 5. PiSowskie śmiecie, jak chcecie komuny czy innego chorego systemu to wypierdalać na Białoruś, Korei Północnej czy Chin. Czas was dobiega końca, i życzę wam aby nadszedł jak najszybciej.

 6. mi się wydaje że jak ona wsiadła do karetki to wtedy bill gates połączył się telepatycznie z medykami którzy są już zaszczepieni i kazał nie zabijać, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 7. Babsko leciało z łapami na Policjanta to czego się spodziewała? W USA zarobiła by kulkę. Współczuję policji że musi się poerd*lić z taką patologią.

   1. Właśnie zaczynacie być gorsi od pisowskich śmieci. Jak uda nam się wywalczyć odsunięcie pisu to czuje ze będzie z wami walka. Taka nienawiść do wszystkich i odgórnie stawiając że ktoś z PiSu. Wy zaczynacie być gorsi od nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *