Polscy Katolicy czekali na ten list – Kościół się przebudził!

Polscy Katolicy czekali na ten list – Kościół się przebudził!

Spread the love

Do Polski dotarło przesłanie katolickich duchownych z Włoch. Ksiądz Grzegorz Śniadoch odczytał list Arcybiskupa Carlo Maria Vigano podpisany przez włoskich Kardynałów i Biskupów.

Dotychczas polscy Katolicy byli zaniepokojeni postawą hierarchów Kościoła, którzy potulnie wykonywali nawet najbardziej absurdalne obostrzenia w związku z koronaterrorem. De facto zamknięto Kościoły, podczas gdy w pojazdach komunikacji zbiorowej, czy placówkach handlowych, obostrzenia te nie były aż tak duże. Arcybiskup Polak stwierdził nawet, że nieprzestrzeganie nakazów jest grzechem.

Poruszeni tym faktem wierni, a zwłaszcza Ci świadomi sytuacji geopolitycznej wyrażający przekonania antysytemowe, z przerażeniem obserwowali nasilającą się narrację, że Kościół Katolicki zalicza się do okupantów przyzwalających na zniewolenie ludzkości.
Odczytany w Polsce list przez Ks. Grzegorza Śniadocha wierzący Katolicy przyjęli z ulgą i ogromną radością.

List ten wręcz zaskakuje celnością diagnozy sytuacji. Wyraża m.in. sprzeciw wobec koronaterroru oraz alienacji rodzicielskiej i rodzinnej. W mocnych słowach duchowni rozprawiają się z próbą ustanowienia rządu światowego i zniewolenia ludzkości. Mocno też wybrzmiał sprzeciw wobec planowanych obowiązkowych szczepień.
Waga tych słów jest tym mocniejsza, że pochodzi z Włoch, czyli z kraju, który stawiano jako przykład dla uzasadnienia wprowadzania koronaterroru.

Zachęcamy do zapoznania się z całością odczytanego listu, gdyż może on być punktem zwrotnym w pokrzyżowaniu planów obecnie realizowanemu większemu zniewoleniu Polaków 👇

Koronawirus Skandale Zagrożenia Zdrowie