Polscy Katolicy czekali na ten list – Kościół się przebudził!

Spread the love

Do Polski dotarło przesłanie katolickich duchownych z Włoch. Ksiądz Grzegorz Śniadoch odczytał list Arcybiskupa Carlo Maria Vigano podpisany przez włoskich Kardynałów i Biskupów.

Dotychczas polscy Katolicy byli zaniepokojeni postawą hierarchów Kościoła, którzy potulnie wykonywali nawet najbardziej absurdalne obostrzenia w związku z koronaterrorem. De facto zamknięto Kościoły, podczas gdy w pojazdach komunikacji zbiorowej, czy placówkach handlowych, obostrzenia te nie były aż tak duże. Arcybiskup Polak stwierdził nawet, że nieprzestrzeganie nakazów jest grzechem.

Poruszeni tym faktem wierni, a zwłaszcza Ci świadomi sytuacji geopolitycznej wyrażający przekonania antysytemowe, z przerażeniem obserwowali nasilającą się narrację, że Kościół Katolicki zalicza się do okupantów przyzwalających na zniewolenie ludzkości.
Odczytany w Polsce list przez Ks. Grzegorza Śniadocha wierzący Katolicy przyjęli z ulgą i ogromną radością.

List ten wręcz zaskakuje celnością diagnozy sytuacji. Wyraża m.in. sprzeciw wobec koronaterroru oraz alienacji rodzicielskiej i rodzinnej. W mocnych słowach duchowni rozprawiają się z próbą ustanowienia rządu światowego i zniewolenia ludzkości. Mocno też wybrzmiał sprzeciw wobec planowanych obowiązkowych szczepień.
Waga tych słów jest tym mocniejsza, że pochodzi z Włoch, czyli z kraju, który stawiano jako przykład dla uzasadnienia wprowadzania koronaterroru.

Zachęcamy do zapoznania się z całością odczytanego listu, gdyż może on być punktem zwrotnym w pokrzyżowaniu planów obecnie realizowanemu większemu zniewoleniu Polaków 👇

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=8ueypb0IciA
Author: JKS

14 thoughts on “Polscy Katolicy czekali na ten list – Kościół się przebudził!

 1. Nie chodzę do kościoła mam własny pogląd i wizję Boga, jednak nie zgadzam się na ograniczenia jakie rząd wprowadził dla ludzi wierzących to ich wybór który szanuję i uważam że “władza” posunęła się za daleko.

   1. Prosze zobaczyc co islamisci wypisują wygaduja bo zobaczyli jednak ze Nasz Kosciol jest Wielki!Jednak My Katolicy przerwiemy te gehenne!Badzmy czujni!Zwyciezymy!

 2. To jest dla mnie oczywiste, że koronawirus to ściema. Tylko jak trzeba się sprzedać, aby działać wbrew własnemu sumieniu!!!

 3. Chwala Panu jak mozna pozwolic aby Rzad przejal kontrole nad kosciolem , kosciol nalezy do Pana Jezusa I wiernych

  1. Dlaczego w Kościołach obok dozownika do dezynfekcji rąk,nie ma dozownika z Wodą Święconą?,komu przeszkadza?Woda Święcona w wyznaniu chrześcijańskim ma moc oczyszczającą,obecna już w Starym Testamencie,oraz z faktu Chrztu Chrystusa w Jordanie,w kościele jest od II wieku po Chrystusie.Chrześcijanie obudzcie się!!!!!! 11 czerwca Boże Ciało nie pozwólmy,żeby Najswiętrzy Sakrament został zamknięty w kościele.

  2. To dlaczego bierze pieniądze od rządu?? Niech tylko wierni placą na kościoły, jeśli są im tak potrzebne!!! Dlaczego wszyscy obywatele mają płacić!!!.. W wielu krajach to wierzący placą 1%,na kościół i jest dobrze!

   1. Ludzie w rzadzie rowniez sa i bywają katolicy wiec o czym ta mowa nienawistna!?!Moze niech zakaza Tobie brania!bo z tego wynika ze nalezysz do ludzi co to biorą tylko a nic nie dawaja z siebie!Wiec prosze tajemnicza osobo zamilcz!

 4. Dziękuję BOGU za Rząd Zjednoczonej Prawicy. Dziękuję też BOGU za to, że jestem katolikiem.
  Ale w przypadku niesprawiedliwych obostrzeń odnośnie liczby kupujących w Biedronce przy 15 wiernych/m kw. buntuję się przeciw liberalnym siłom w naszym Rządzie.

  1. Prosze zobaczyc co islamisci wypisują wygaduja bo zobaczyli jednak ze Nasz Kosciol jest Wielki!Jednak My Katolicy przerwiemy te gehenne!Badzmy czujni!Zwyciezymy!

 5. “Dziękuję BOGU za Rząd Zjednoczonej Prawicy” – z tym to ostrożnie…
  “buntuję się przeciw liberalnym siłom w naszym Rządzie – obawiam się, że cały Rząd jest tzw liberalny. Większość zwykłych ludzi popierający PiS i niektórzy szeregowi członkowie tej partii są w porządku, reszta na diabła.
  Po co nam taka partia?

  1. Jedyna nadzieja dla Polski to Konfederacja i Krzysztof Bosak. Pis się sprzedał a cała reszta PO PSL Lewica niech idzie do diab… tam ich miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *