fbpx
 

POLSKA: jest już powołany Zespół ds. zakupu szczepionki na COVID-19!

8
Spread the love

POLSKA: powołano Zespół ds. zakupu szczepionki na COVID-19!

Powołano Zespoł ds. zakupu szczepionki na COVID-19. Co prawda nieistniejącej, o nieznanej skuteczności i bezpieczeństwie. Ale już jest wiadome to, że zostanie kupiona.

Zarządzenie nie przewiduje składania oświadczeń o braku konfliktu interesu przez członków zespołu . Nie przewiduje też obligatoryjnego udziału niezależnej strony społecznej w pracach zespołu.

Obywatele mają uzasadnione obawy, że szczepionka będzie wymuszana w podobny sposób co teraz noszenie maseczek, wykonywanie testów i kwarantanna.

Zobacz także 👇

Rodzice nie chcą restrykcji w szkołach- oświadczenie!

Elwe

8 thoughts on “POLSKA: jest już powołany Zespół ds. zakupu szczepionki na COVID-19!

  1. Nie siadło,nie padło,a już pierwsi i kupują-tylko za czyje pieniądze?Niech zaszczepią na początek ; Rząd,Sejm,Sanepid,Służbę Zdrowia,Sądy,cały zespół który został powołany i tych,co ich,powołali do zakupu tego czegoś-ja,poczekam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Można używać słowo: "Murzyn"!

pt Sie 28 , 2020
Spread the loveNa początku sierpnia tego roku jeden ekspert Rady Języka Polskiego jednoznacznie ocenił, że słowa »Murzyn« i »Murzynka« są obarczone bagażem negatywnych konotacji” . Pan dr hab. Marek Łaziński, prof. Uniwersytetu Warszawskiego ocenił, że w latach 70. i 80. XX wieku funkcjonowały jako neutralne określenia osób czarnoskórych, ale na […]
Lodówki na Ceneo.pl