fbpx
 

Pożar pochłonął dobytek życia trzech rodzin. Wśród nich są rodziny strażackie. Pomóż!

Spread the love

Ogień pochłoną dobytek życia trzech rodzin. Wśród poszkodowanych są rodziny strażackie!

W nocy z 20 na 21 maja, w miejscowości Bielany doszło do pożaru. W wyniku żywiołu ucierpiała znaczna część dwóch budynków mieszkalnych oraz budynku gospodarczego. Ocalałe pomieszczenia zostały doszczętnie zalane. Wśród poszkodowanych są rodziny strażackie. Osoby, które codziennie narażając swoje życie niosą pomoc innym w walce z ogniem. Dziś to właśnie oni są poszkodowani i potrzebują pomocy. Straty są ogromne. Założono zbiórkę na kwotę 54 321 zł. Podana kwota jest kroplą w morzu potrzeb. Środki w tej wysokości są potrzebne na realizację minimum podstawowych potrzeb. Trwają wyliczenia naprawy strat. Na dniach powstanie druga zbiórka na całościową odbudowę dachu nad głową trzech rodzin.

Redaktor czujny.pl jest w kontakcie z poszkodowanymi. Artykuł został sporządzony w porozumieniu z rodziną.

Redakcja prosi o zaangażowanie się czytelników. Do końca zebrania kwoty pozostała nie duża część pieniędzy. Liczy się każda złotówka.

Pomóżmy im w walce o wrócenie do normalnego życia i w odbudowaniu rodzinnego domu.

Pomożesz zasilając zbiórkę pieniężna oraz udostępniając ją jak największej liczbie osób. 

Link tutaj 👇

https://pomagam.pl/kwdtrt6r

 

Elwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Ostrzeżenie: Antifa może podpalić Polskę- Krzysztof Bosak

czw Cze 4 , 2020
Spread the love Krzysztof Bosak ostrzega: Antifa podpali Polskę! Krzysztof Bosak (Konfederacja) kandydat na prezydenta uważa, że Antifa powinna być zaliczona do organizacji terrorystycznych. “Antifa to wewnętrzny wróg każdego państwa, porządku i bezpieczeństwa, a ich bojówki należy wprost nazywać terrorystami. Jeśli tego nie zrobimy, niedługo podpalą Polskę” – Krzysztof Bosak […]
Lodówki na Ceneo.pl