fbpx
 

“Przeciwnicy szczepień jesteście zbrodniarzami ludzkości, schowajcie się w mysią dziurę”

2
Spread the love

Prof. Robert Flisiak jest kierownikiem Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

W wywiadzie o Covid-19 dla Polskiego Radia 24 został zapytany co sądzi o “antyszczepionkowach”.

Myślę, że Covid-19 powinien spowodować, że ruchy antyszczepionkowe powinny schować się w mysią dziurę” – wypowiedział się Robert Flisiak dla Polskie Radio24

Każdy kto w tej chwili będzie sprzeciwiał się szczepionkom powinien być uznany za zbrodniarza przeciwko ludzkości”. – kontynuował Robert Flisiak.

Jest to nie do pomyślenia, że osoba pełniąca taka funkcje posuwa się do tak szokujących wypowiedzi. Takie postępowanie może powodować zmniejszenie zaufania do urzędników medycznych.

Gdzie ma miejsce przymus i rażący brak zrozumienia tam rodzi się opór.

Rodzice dzieci, które stały się ofiarami powikłań poszczepiennych nie są zbrodniarzami ludzkości!

Nagranie z wywiadu możecie zobaczyć tutaj:

http://player.polskieradio24.pl

Elwe

2 thoughts on ““Przeciwnicy szczepień jesteście zbrodniarzami ludzkości, schowajcie się w mysią dziurę”

  1. Robert Flisiak profesorek od siedmiu boleści, niech sam się schowa w mysią dziurę. Masz szczepionkę to się zaszczep terrorysto a nie gnęb innych i powinieneś być do cholery bezpieczny? Tak? To o co skomlisz? Bo wiesz że na nic nie pomogą ci te na szybciutko robione nie wiadomo z czego szczepionki.Zaszczep się i siedź spokojnie pasożycie.A nie na usługach korporacji żerujesz na ludzkiej krzywdzie. Bóg cię rozliczy bez znaczenia czy wierzysz w niego czy też nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Lekarka chce wszczęcia postępowania! Oskarża Szumowskiego i Radziwiłła.

wt Kwi 21 , 2020
Spread the loveKatarzyna Pikulska jest lekarzem, przewodniczącą Stowarzyszenia Porozumienie Chirurgów SKALPEL, członiem OZZL. Lekarka złożyła wniosek do Okregowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie. Wniosek dotyczy wszczęcia postępowania wobec Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Treść wniosku: “Proszę o wszczęcie postępowania wobec kolegi Łukasza Szumowskiego, który pełniąc funkcję Ministra […]
Lodówki na Ceneo.pl