fbpx
 

Przymus szczepień na koronawirusa to terror – Witold Gadowski.

Spread the love

Witold Franciszek Gadowski – polski dziennikarz, publicysta, pisarz i poeta był gościem w internetowej telewizji WRealu24.

Pan Gadowski razem z redaktorem Marcinem Rolą podejmowali wiele ciekawych tematów nieobecnych w mediach głównego ścieku. Zaczęli od opisywania czym są media głównego nurtu:

Pan Gadowski nie brał jeńców- powiedział wprost, że to narzedzia do propagandy, zastraszania i ogłupiania ludzi. Niezależnie czy to TVP czy TVN.

Panowie zahaczyli o Billa Gatesa a także: o co chodziło ministrowi zdrowia Szumowskiemu, ” który chce nas wszystkich zaszczepić na koronawirusa”. Do odsłuchania od około 20 minuty.

Pan Gadowski uprzejmie mówi, że liczy na to, że minister Szumowski się przejęzyczył.

Kwestie szczepień, red. Gadowski podsumował, że jest to demagogia pandemiczna w celu terroru. Mówienie, że jak ktoś się nie zaszczepi to będzię zagrażał innym.

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Ważne! Wycofanie produktu MI’RA Olej z ryżu. Nie spożywać!

nie Kwi 26 , 2020
Spread the loveWycofanie produktu pn. MI’RA Olej z ryżu, numer partii L0041 Zagrożenie: Na podstawie badań przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono przekroczenie najwyższego dopuszczalnego poziomu estrów glicydowych (2332 ± 676 μg/kg) oraz estry 3-monochloropropanodiolu (3-MCPD) na poziomie 7551 ± 1510 μg/kg. Szczegóły dotyczące produktów: Produkt – MI’RA Olej z ryżu, […]