fbpx
 

Rodzic zostawił dzieciom list do policji: “spie*dalaj”

Spread the love
Policja poluje również na bawiące się dzieci i ich rodziców – z dumą informują inne media

Z okazji zniewolenia Polaków, pod przykrywką epidemii koronawirusa, odbywa się również polowanie na bawiące się dzieci i ich Rodziców. O różnych wysublimowanych sposobach zastraszania obywateli oraz o nielegalności tych działań, pisaliśmy tu :

Pomysłowy rodzic zostawił dzieciom list do policji

Na ciekawą sytuację natrafił współpracownik portalu czujny.pl . W niewielkim miasteczku w woj. Małopolskim pod blokiem bawiły się starsze i młodsze dzieci. Zaciekawiony korespondent podszedł do nich z pytaniem, co one tu same robią i gdzie są rodzice. Na to rezolutny nastolatek odpowiedział, że tata pojechał na zakupy i zaraz wróci. A na pytanie, co będzie jak zjawi się policja – młodzieniec wyciągnął taką oto kartkę, którą dostał od taty 🙂 :

Rzeczywiście, pomysłowy tata ma rację. Stan prawny jest taki, że wszelkie łapanki są nielegalne i niezgodne z Konstytucją. Funkcjonariusze dopuszczający się tych czynności, w świetle wciąż obowiązującego prawa popełniają przestępstwo z Art. 231 kodeksu karnego.

Mackiew1cz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Testy na ludziach do września, miliard dawek, szczepienia początkiem 2021r ! Covid-19

pt Kwi 10 , 2020
Spread the loveKoncern farmaceutyczny Johnson & Johnson przeznaczył 1 miliard dolarów na współfinansowanie badań i rozwoju szczepionek, a także dodatkowe fundusze na dalsze prace nad identyfikacją potencjalnych terapii przeciwwirusowych przeciwko Covid-19. Johnson & Johnson ogłosił także plany zwiększenia globalnej zdolności produkcyjnej w celu zapewnienia światu 1 miliarda dawek szczepionki. Koncern wybrał […]
Lodówki na Ceneo.pl