fbpx
 

Rodzice nie chcą restrykcji w szkołach- oświadczenie!

8
Spread the love

Rodzice nie chcą restrykcji w szkołach!

Grupa rodziców, nauczycieli, uczniów od dłuższego czasu sprzeciwiała się nauce zdalnej. Na jej czele stanął Adam Mazurek, który 22 sierpnia zorganizował strajk: dzieci do szkół. Wydarzenie wsparło wiele grup społecznych w tym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Ruch Społeczny Zjednoczeni.

Grupa aktywistów podkreślała zagrożenia związane z izolacją społeczną. Chcą powrotu dzieci do szkół ale nie godzą się na wprowadzenie restrykcji. Obawiają się obecnych i spodziewają się, że na tym nie poprzestanie.

Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP przygotowało druk oświadczenia, który ma uchronić dzieci przed zaleceniami na terenie placówek:

Oświadczenie można pobrać tutaj 👇

https://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2020/08/o%C5%9Bwiadczenie-szko%C5%82a-epidemia.pdf

Elwe

8 thoughts on “Rodzice nie chcą restrykcji w szkołach- oświadczenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Szykuje się wielomilionowy protest o wolność w Europie. Zobacz szczegóły!

pt Sie 28 , 2020
Spread the loveWielomilionowy protest o wolność w Europie! Wielomilionowy protest o wolność w Europie odbędzie się 29 sierpnia 2020 r. w Berlinie. Organizatorzy wzywają cała Europę do uczestnictwa w imię ochrony pokoju i wolności. Podkreślają, że to właśnie z Niemiec wychodzą wszystkie informacje związane z pandemią. Uczestnicy będą ubrani w […]
Lodówki na Ceneo.pl