Różal nie chce szczepionki na Covid19 z czymś w gratisie.

Spread the love

13 listopada minister zdrowia Niedzielski “wysypał się” mówiąc o tym, że rząd polski planuje zaszczepić wszystkich Polaków:

“- Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. W tej chwili to 31 mln ludzi. (…) Proces przygotowania nie będzie łatwy, jeśli mówimy o tym szczepieniu. Podejrzewam, że skłonność do szczepienia będzie zdecydowanie większa niż do tej pory w przypadku różnych chorób…”

źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-11-13/niedzielski-i-belka-w-programie-gosc-wydarzen-ogladaj-od-1920/

Do tego momentu przedstawiciele rządu mówili jedynie o dobrowolności zaszczepienia na Covid19.

Polacy jako naród niechętnie szczepią się na choroby, które są poza programem szczepień. Na przykład na grypę, –  odsetek zaszczepień wynosi tylko 4 proc.  A szczepionka przeciwko Sars-Cov-2 jest nowa, co potęguje nieufnością co do efektów działania

Zawodnik sportów walki Marcin Różalski na Instagramie podzielił się swoimi niepoprawnymi przemyśleniami, co do obowiązku szczepienia się czymś nowym.

 

“Witam Szanownych.
Przemyślenia prostego chama idą dziś w stronę tej cudownej szczepki.

Jeżeli na początku roku zaatakował Nas wirus z dupy, bo nikt nie wie skąd. Jedni, że Chiny, inni, że Usa, a jeszcze inni, że nietoperz to stworzył.

Zbliża się koniec roku, a szczepka już jest. Na raka umierają miliony dorosłych i dzieci. Na tą k…e leku nie ma, a żniwa zbiera już tyle lat, a jak jest coś co ma wyleczyć to kosztuje miliony.

Na świrka raz, dwa znaleźli antidotum, ale tylko szczepionkę i jeszcze nie w 100% pewną i za darmo. Cudowne, ludzi z raka nie zależy żeby leczyć, a jak już to za miliony ktoś uznał, ale tu za darmo, od razu i mają już szczepkę dla milionów, ale nie ma nic innego.

Jeszcze jedno, jak sprawdzą, że jestem zaszczepiony? Przecież pójdę do lekarza, powiem, żeby wypisał mi papier, że mnie zaszczepił, a szczepka do syfu. Może w szczepce będzie coś co to potwierdzi, a może w gratisie dadzą coś jeszcze, czipsa? Ile jest innych syfów, które są od lat i nie ma na to leku, ale na świrkiem od razu cały świat padł na kolana i wspólnymi siłami jest.

Szczęście moje polega na tym, że w ostatnim czasie dużo odwiedzam różnych klinik itp., naturalnie prywatnie i nie spotkałem się z arogancją i złym traktowaniem, nie przyjęciem itp. Może to zasługa potatuowanego ryja, a może tego, że prywatnie mają wyj…e na świrka i nie potrzebują statystyk, bo przyjmują prywatnie i się zgadza.

Normalnie mają wy..e, raz,że nie dostają od wielu lat wynagrodzeń na jakie zasługują, nie chcą ryzykować i pie…ą za ochłapy się narażać. Gdzie tylko wtedy przysięga Hipokratesa, a ja czemu mam odcinane cały czas składki chorobowe, skoro i tak latam prywatnie? Może ma te cudowne szczepki?

Tak, czy srak protesty protestami, ale weryfikacja zacznie się, gdy szczepki będą na początku nie obowiązkowe, ale bez nich nie wejdziesz tam i tam i nie będziesz mógł wykonywać tego, czy tamtego. Później obowiązkowe, bo okaże się, że 90% się ukuło, a reszta wywrowtowców, żeby nie zarażało musi. Teoria spiskowa? No, rok temu kto myślał o chodzeniu w kagańcu i o tym, że kościół otwarty, ale sklep zamknięty.

Otwarty umysł miejcie.”

 

Marcin Różalski jest kolejnym celebrytą, który nie poddaje się koronopropagandzie, ma własne zdanie i nie waha się go wygłosić. Przypomnijmy, że pierwszą była Edyta Górniak:

Edyta Górniak odważnie o koronaterrorze i przymusie szczepień!