fbpx
 

Rząd nakazał nosić maseczki w mieszkaniach 24/h! Prawna kompromitacja!

2
Spread the love

Od 16 kwietnia 2020 roku, rząd nakazuje wszystkim Polakom nosić maseczki ochronne. Oczywiście przy formułowaniu przepisów rozporządzenia, doszło do totalnej kompromitacji prawnej, która wprowadza w niektórych przypadkach obowiązek noszenia maseczki w mieszkaniu przez całą dobę 😂 !

Czujny prawnik dla czujny.pl

Oto wciąż obowiązująca treść rozporządzenia: „Od dnia 16 kwietnia 2020 r. do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy części odzieży, maski albo maseczki, ust i nosa podczas przebywania poza adresem miejsca zamieszkania lub stałego pobytu” (§ 18. rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 658)).

Prawnik Maurycy Fojcik z Kancelarii Adwokackiej mec. dr Bartłomieja Czech-Kosińskiego w Krakowie

Komentuje prawnik Maurycy Fojcik z Kancelarii Adwokackiej mec. dr Bartłomieja Czech-Kosińskiego w Krakowie:

“Czyli od czwartku 16 kwietnia 2020 r. zarówno dzieci od 0 do 18 (w wózku też), jak i dorośli: i w samochodzie, i podczas przebywania w pracy, i podczas przebywania w mieszkaniu czasowego pobytu muszą mieć nałożoną maseczkę ochronną. Nie tylko w czasie przemieszczania się – ale non stop, podczas każdego przebywania poza domem lub mieszkaniem, 24 godziny na dobę… “

Czy czekają nas nowe łapanki za brak maseczki ochronnej?

O urządzanych łapankach z powodu braku maseczek ochronnych w Czechach, pisaliśmy już na łamach czujny.pl . Czesi jednak wprowadzili stan wyjątkowy. Pytaliśmy, czy to samo czeka nas w Polsce?

Polska rzeczywistość okazała dużo bardziej przerażająca. Bez wprowadzania stanu wyjątkowego, w Polsce mieliśmy do czynienia z bulwersującymi sytuacjami o których m.in. pisaliśmy tu:

Czy kolejne absurdalne przepisy wejdą w życie?

Czy faktycznie rząd nakaże nosić maseczki ochronne, w niektórych przypadkach nawet w mieszkaniach, 24 godziny na dobę?

Czy będziemy mieli policyjne “wjazdy z buta” do firm i mieszkań? Podobnie zresztą jak opisywaliśmy w tym przypadku:

Już od czwartku 16 kwietnia 2020 r. dowiemy się jaki los zgotuje nam tym razem Rząd, a my jak zwykle dla Was będziemy czujni.

Mackiew1cz

2 thoughts on “Rząd nakazał nosić maseczki w mieszkaniach 24/h! Prawna kompromitacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Maseczki POMAGAJĄ w rozprzestrzenianu się wirusa zgodzili się red. Rachoń i prof. Gut.

śr Kwi 15 , 2020
Spread the loveWystępują: Profesor Włodzimierz Gut biolog, specjalista w zakresie wirusologii. Redaktor Rachoń, dziennikraz rządowej telewizji TVP. Panowie w miłej rozmowie wyjasnili sobie do czego służą i w czym pomagają maseczki zakładane na usta. Profesor Gut w anegdotycznej formie powiedział, że służą w Chinach do tego aby ludzie nie pluli na […]
Lodówki na Ceneo.pl