fbpx

Kierowca chciał wyrzucić ucznia z powodu braku maski. NAGRANIE

  • JKS
  • 6 października, 2021

4 października 2021r. uczeń wsiadł do autobusu miejskiego w celu dotarcia do szkoły. Doszło do awantury z powodu braku maski.

Na nagraniu widać jak kierowca mówi do chłopaka, że musi mieć maseczkę. Dochodzi do szarpaniny, kierowca wielokrotnie każe  opuścić autobus.

Słychać w tle przekleństwa, krzyki mężczyzny i zdenerwowany głos ucznia, który jest zmuszany do opuszczenia autobusu. Uczeń podkreśla, że do obowiązków kierowcy należy prowadzenie pojazdu, a nie mówienie ludziom, czy mają zakładać maseczki czy nie.

Kierowca straszył ucznia podjechaniem pod posterunek.

Uczniowi został zabrany bilet miesięczny. Chłopak stanowczo nalegał na jego oddanie. W efekcie końcowym uczniowi udało się go odzyskać.

Na końcu nagrania słychać w tle kobiecy głos. Okazało się, że była to mama ucznia, która poinformowała, że zadzwoni zaraz po policje.

Kobieta była niedaleko zdarzenia i zauważyła, że sytuacja dotyczy jej syna.

Po interwencji mamy uczeń dojechał tego dnia do szkoły.

Nagranie zrobione przez jednego z pasażerów:

Do sytuacji z nagrania doszło w Korytowie, gmina Bukowiec, powiat Świecki.

Zobacz również artykuł opisujący sytuację, w której dochodzi do wyrzucania niepełnoletnich uczniów z autobusu z powodu braku maski, w którym są do pobrania dwa pisma sporządzone przez kancelarie adwokacką:

Wyrzucenie ucznia z autobusu za brak maski. Pliki do pobrania.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.