fbpx

Na żywo. Gdzie jest uprowadzony noworodek?

  • Kris
  • 7 marca, 2020

Tydzień po naszym ostatnim materiale, redaktor Majcher odwiedza rodzinę uprowadzonego noworodka. Co się wydarzyło, gdzie jest dziecko? Jak działają służby?

Czy była wizyta kuratorska? Na te i inne pytania udzielamy odpowiedzi w kolejnym wejściu na żywo.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu

Wpadnijcie na protest do Chrzanowa 10 marca!

Katarzyna Leśniak
Katarzyna Leśniak
1 rok temu

Aż trudno uwierzyć , że Sąd potrafił wydać taką decyzję . T w czasie komuny tego typu rzeczy były nie do pomyślenia . Dziwimy się , że Sądownictwo chcemy zmieniać ?!

Judyta
Judyta
1 rok temu

Jak gdzie jest noworodek, tam gdzie pozostała 2jka odebranych dzieci

purchase sinequan
10 miesięcy temu

I precisely had to appreciate you all over again. I am not sure the things that I might have gone through in the absence of the entire methods documented by you directly on such industry. It had become a real fearsome crisis in my circumstances, however , finding out the skilled manner you managed that made me to jump over fulfillment. I am happier for this help and even hope you find out what a great job you are doing instructing other individuals through the use of your blog post. I know that you have never encountered all of us.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.