fbpx

Marek Majcher: “rząd rżnie głupa”.

  • Kris
  • 26 kwietnia, 2020

Marek Majcher, jeden z liderów środowiska alienowanych rodziców oraz ruchu społecznego ” Zjednoczeni” z okazji wczorajszego Światowego Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej udostępnił swoje nagranie na FB.

Marek apeluje o wspólne działanie środowisk poszkodowanych przez system: alienowanych rodziców, ofiar niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz szeregu innych grup społecznych, nawet tych, które nie zdają sobie sprawy, że państwo poprzez swoją opresję i coraz większą władze w dobie koronaterroru – szkodzi.

https://www.facebook.com/marek.majcher.7140/videos/135859704676615/

Pan Majcher apeluje: Tylko Zjednoczeni będziemy silniejsi!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Danmax
9 miesięcy temu

Szanowny Panie Marku wielki szacunek za kawał dobrej roboty dla Polaków
Tylko zjednoczeni ponad podziałami możemy jeszcze dzisiaj coś zrobić jutro może być za pużno. Mam upadającą rodzinną firmę transportową, aktualnie wykonuję jeszcze przewóz uczniów w jednej z gmin woj lubelskie. Niestety z racji zamknięcia klas 4-8 gmina płaci mi głodową stawkę nie docierają prośby i pisma Czy mogę liczyć na Pana pomoc w naświetleniu sprawy. Więcej materiału udostępnię w dalszej korespondencji. Będę wdzięczny za odpowiedż Pozdrawiam

Adam1234
Adam1234
8 miesięcy temu

Panie Marku, jako Pana imiennik chcę podziękować za ciężką pracę na polu walki z pisowskim bolszewizmem. Jest Pan ,być może ,tą iskrą ,która zapali cały Naród Polski do walki o wolność. Za umiłowanie wolności i prawdy niech Pana Bóg błogosławi. Pozdrawiam.

Renata
Renata
2 miesięcy temu

Dziękuję za pokazanie prawdy… właśnie ZUS mnie świadomie oszukał na kwotę 2300 zł. Pani specjalista z ZUS nie potrafiła wykonać prostego rachunku odejmowania… nie mogę odzyskać tych pieniędzy… prokuratura i sąd w tej sprawie milczą….

Magda
Magda
1 miesiąc temu
Reply to  Renata

Dzięki Bogu, są jeszcze ludzie, którzy walczą w tej całej chorej sytuacji. Już się obawiałam, że zostałam sama, bo większość ludzi, znajomych itd. Są za szczepieniami, w ogóle ciężko im do rozumu przemówić na temat całej sytuacji, jeszcze bronią władzy i często w nielogiczny sposób…

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.