fbpx
 

STRAJK: Zjednoczeni nadciągają w sobotę 22.08 na Warszawę! VIDEO

4
Spread the love

Zjednoczeni w sobotę 22 sierpnia nadciągają na Warszawę!

Zjednoczeni w sobotę, 22 sierpnia protestują w Warszawie. Tego dnia o godz. 15:00 pod Ministerstwem Edukacji Narodowej odbędzie się strajk “Dzieci do szkół”. Rodzice są przeciwni zaplanowanym restrykcją na nowy rok szkolny. Obawiają się, że szkodliwym procedurom nie będzie końca. 

Ruch poszkodowanych przez system “Zjednoczeni” brał udział we wszystkich manifestacjach dotyczących sprzeciwu wobec plandemi i przymusowych szczepień, które odbyły się w czerwcu, lipcu i sierpniu 2020. Tym razem poszkodowani przez system rodzice i nauczyciele upominają się o polskie dzieci, które wciąż zagrożone są absurdalnymi obostrzeniami w związku z realizowanym w Polsce od marca 2020 koronaterrorem. Wprawdzie Ministerstwo Edukacji zapowiada powrót dzieci do szkół i zmuszanie ich do absurdalnych czynności sanitarnych, to jednak jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach.

Zapowiedź w materiale video 👇

O zapowiedzi strajku pisaliśmy tutaj 👇

Rodzice, uczniowie, nauczyciele: Ogólnopolski Strajk “Dzieci do szkół”!

Zobacz również 👇

Nowa normalność na nowy rok szkolny. Zalecenia w dobie epidemii.

Elwe

4 thoughts on “STRAJK: Zjednoczeni nadciągają w sobotę 22.08 na Warszawę! VIDEO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Rodzice nie chcą restrykcji w szkołach- oświadczenie!

śr Sie 26 , 2020
Spread the loveRodzice nie chcą restrykcji w szkołach! Grupa rodziców, nauczycieli, uczniów od dłuższego czasu sprzeciwiała się nauce zdalnej. Na jej czele stanął Adam Mazurek, który 22 sierpnia zorganizował strajk: dzieci do szkół. Wydarzenie wsparło wiele grup społecznych w tym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Ruch Społeczny Zjednoczeni. […]
Lodówki na Ceneo.pl