fbpx
 

Szaleństwo- kolejny kompleks leśny zamknięty!

Spread the love

Na internetowej stronie lasy.gov.pl możemy przeczytać, że “leśnicy obserwują skokowy wzrost liczby odwiedzających lasy, zwłaszcza w okolicach dużych miast, którzy często gromadzą się w wybranych miejscach i porach”.

Komentarz: kolejne kompleksy leśne są zamykane dla ludzi. Powodem jest zbyt duża ilość odwiedzających lasy. Co ma stanowić zagrożenie dla ich zdrowia.

Ale nie tędy droga. Ograniczając ludziom wyjścia, możliwości relaksu na dworze , zarządcy parków i nadleśnictw zachowują własne dobre samopoczucie, wedle maksymy: nie widać problemu- nie ma problemu. Ale ludziom siedzącym w domach odporność organizmu spada.

Komentujący w internecie też są z tego powodu mocno niezadowoleni. Z przekąsem piszą : że “od dzięcioła, chyba się wirusem nie zarażą”.

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Kolejny wirus w Chinach- hantawirus

śr Mar 25 , 2020
Spread the loveRobotnik z prowincji Junnan padł ofiarą śmiertelną choroby zakaźnej- hantawirusa. Przebadano 32 pasażerów, którzy jechali autobusem razem z zakażonym. Wyniki jeszcze nie są znane. Wirus przenoszą na ludzi zakażone gryzonie. Objawy są podobne do grypy. Śmiertelność w wyniku choroby wynosi 50%. Internauci po przeczytaniu udostępnionych informacji na temat […]
Lodówki na Ceneo.pl