fbpx
 

Szef Instytutu Medycyny Sądowej- Nikt nie zmarł na Covid-19. Video

4
Spread the love

Profesor Klaus Puschel szef Instytutu Medycyny Sądowej Kliniki Uniwersyteckiej Hamburg- Eppendorf o sekcjach zwłok osób zmarłych na COVID-19.

Profesor Klaus Puschel przeprowadza sekcję zwłok osób zmarłych na Covid-19. Jego zdaniem strach przed wirusem jest wyolbrzymiony. Covid-19 jest nieszkodliwą chorobą. Udzielając wywiadu powiedział, że reakcje są przesadzone. O wirusie mówi się jak o zabójcy i ludzie nadmiernie się go boją. Dla profesora niestosowane jest zachowanie Prezydenta i rządzących, którzy mówią, że jesteśmy na wojnie i przyrównują koronawirusa do II Wojny Światowej.

Mówi, że wirus jest nam znany. Jednak postać jego jest nowością. Pojedyńcze osoby nie mają się czego obawiać.

Na stole prosektoryjnym wszyscy zmarli, którym przypisano COVID-19 cierpieli na poważne choroby wewnętrzne. Byli w wieku od 50- 100 lat. Średnia wieku to 80 lat. Osoby te nie były w dobrym stanie ogólnym ze względu na wiek. Wszyscy mieli jedną lub wiele chorób układu krążenia, przebyte zawały, zwapnienia aorty, choroby mięśnia sercowego. Choroby płuc, wątroby, nerek. Choroby związane z metabolizmem. Mieli słaby układ odpornościowy. Wyniki sekcji zwłok wskazywały choroby współistniejące. Widać było infekcje dróg oddechowych i zapalenie płuc oraz infekcje związane z wirusem, towarzyszące i infekcje spowodowane z zakażeniem szpitalnym. Były widoczne też zatory płucne wywołane zakrzepami. Nie miał wyniku sekcji zwłok z powodu Covid-19.

Materiał video 👇

https://m.cda.pl/video/519910544

 

 

Elwe

4 thoughts on “Szef Instytutu Medycyny Sądowej- Nikt nie zmarł na Covid-19. Video

  1. Podobne wyniki sekcji zwłok uzyskali krakowscy patolodzy. Zero przypadków śmiertelnych z powodu wirusa. Propaganda ma na celu wprowadzenie kryzysu gospodarczego, by obsadzić wynikłymi w jej toku wakatami tych najbogatszych, którzy mogą za tym stać, bo oni jako wielcy posiadacze ten kryzys wytrzymają (czynszowcy padną i zwolnią miejsce), a może nawet globalną kontrolę nad ludźmi.

    1. Może tlumaczenie jest niedokladne, ale myslę, że chodzi o to, co juz slyszelismy wiele razy, ze na covid 19 nie umarł nikt, kto byłby całkiem zdrowy, tzn. nie mial zadnych innych chorob współistniejacych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Największe dziejowe oszustwo- Phil Konieczny.

pon Maj 25 , 2020
Spread the lovePolski jutuber Phil Konieczny demaskuje manipulacje mediów dotyczących koronawirusa. Przypomina i wymienia z nazw szanowane tytuły prasowe, które straszyły nas, że z powodu wirusa zginą miliardy ludzi! Najpopularniejsze dzienniki donosiły, że głód szaleje w USA, Wielkiej Brytanii czy w Indiach. z powodu zamknięcia gospodarek. Oczywiście głodu nie było. […]
Lodówki na Ceneo.pl