fbpx
 

SZOK! Został skazany za puszczenie bąka podczas kontroli policji!

5
Spread the love

Wrocławski sąd skazał Aleksandra B. za oddanie gazów podczas kontroli policyjnej związanej z ograniczeniami spowodowanymi przez COVID-19.  Teraz mężczyzna będzie musiał przepracować społecznie 20 godzin.

O sprawie poinformuje “Fakt”. Aleksander B. 1 kwietnia został wylegitymowany przez policję w związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez COVID-19.

Funkcjonariusze uznali, że mężczyzna “przemieszczał się bez celu”. Dziś wiemy, że sąd w Polsce orzekł, że zakaz przemieszczania się był bezprawną procedurą. O tym pisaliśmy tutaj:

Nie przyjął mandatu. Sąd odmówił wszczęcia postępowania. Miażdżące uzasadnienie!

 

 

W trakcie legitymowania mężczyzna miał puścić bąka, co mundurowi uznali za “nieobyczajny wybryk”, za który grozi nawet miesiąc za kratkami. Dlatego też sprawa tego wykroczenia trafiła przed oblicze sądu!

Mimo, że wydaje się to niewiarygodne to Aleksander B. został skazany na pracę społeczne!

Za “oddanie gazów” w trakcie kontroli policyjnej Aleksander B. został skazany na 20 godzin prac społecznych. Wyrok jest nieprawomocny.

 

 

Elwe

5 thoughts on “SZOK! Został skazany za puszczenie bąka podczas kontroli policji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Puma aresztowana.

nie Lip 12 , 2020
Spread the loveCzujny informuje. Puma Nubia została przetransportowana do tymczasowego aresztu ( zoo w Poznaniu). Z uzyskanych przez czujny.pl wynika, że areszt w Poznaniu, zostanie zmieniony na zoo w Chorzowie. A jak to się zaczęło: Sąd ze względu na rzekome złe warunki, w jakich miała być przetrzymywana puma, zarządził jej […]
Lodówki na Ceneo.pl