Szymon Hołownia atakuje zwolenników dobrowolnych szczepień

Spread the love

Szymon Hołownia na portalu społecznościowym skandalicznie krytykuje osoby, które są zwolennikami dobrowolnych szczepień.

Co kandydat na Prezydenta ma na myśli pisząc, że gdy nim zostanie to będzie traktować “antyszczepionkowców” jako zagrożenie dla zdrowia publicznego? Co będzie w stanie takim osobom zrobić?

Czy takie zachowanie jest godne bycia Prezydentem Kraju?

Jednak podczas kampanii opowiada o Fundacjach, które go ukształtowały jako dobrego człowieka i ratowaniu ludzkiego życia. Chce przelożyć pojedyncze jednostkowe sytuację osób pokrzywdzonych na cały system.

Dlaczego nie zaliczają się do tego planu dzieci po powikłaniach?

To nie pierwsze rażące wypowiedzi Szymona Hołowni na temat osób, które nie decydują się na szczepienie swoich dzieci.

Podczas programu Mam Talent uwagę widzów przykuły słowa wypowiedziane przez Szymona Hołownię. „Nie uważam, że wszystkie dzieci trzeba szczepić. Tylko te, które chce się sobie zostawić”. To dość kontrowersyjne słowa! Zwłaszcza, że większość osób która nie szczepi ma dzieci, które doznał powikłań po szczepieniu.

Napisał również felieton o “antyszczepionkowcach”.

Author: Elwe

119 thoughts on “Szymon Hołownia atakuje zwolenników dobrowolnych szczepień

  1. Ja też, ale zmieniłam zdanie kiedy czytałam jakie ma podejście do też,,antyszczepionkowcow” na temat szczepionek teraz u mnie przepadl. Amen.

     1. A co to tylko duda jest ? Krzysztof Bosak otwarcie mówi że nikomu kto będzie chciał się zaszczepić nie zabroni tego zrobić.
      A co ja jestem baranem żeby ktoś za mnie decydował ? Ja nie zaszczepię się bo nie potrzebuję szczepionki na koranonwirusa czyli katar czy kaszel.

     2. Widać obce są dla tego Pana WOLNOŚĆ WYBORU I WOLNOŚĆ SŁOWA!! Przeczytaj konstytucję Panie Debilu Hołownia!

     3. Duda tez za przymusem,poszukaj w necie,wszyscy z systemu czyli NWO sa za przymusem,nie miej złudzęń

    1. Dla mnie i mojej rodziny jest pan skreślony tak jak skreslil pan tą wypowiedzia takze osoby ktore cierpią tak mocno z powodu powikłań poszczepiennych. Czlowieku jak tak bardzo chcesz oddam ci nasz przydzial szczepionek. Rtęć i inne trucizny może przewrócą twoje myslenie i podejście bo prezydentem z takim podejsciem ktore odbiera nam wolnosc i zakłada kajdany byc nigdy nie możesz. Z telewizji przyszedles i chcesz zabłysnąć. Skąd ten dziwny pomysl zeby taki ktos mogl startowac na prezydenta.komik telewizyjny

    2. Dokładnie ! Ja jestem wolnym człowiekiem ! Co to za wolność ze jakiś typ ma mi kazać się szczepić !!! I do tego w takim tonie ! Tragedia Za chwile inne rzeczy które jemu pasują będą na sile wdrażane !!! Koszmar

    3. Czytam Wasze wypociny i dochodzę do wniosku, że parę osób nie pisało by tych bzdur gdyby nie byli jako dzieci szczepione,to jest do przemyślenia dla Was głupole głosujcie na Dudę pisuary Was wyleczą z waluty!!!

   1. I tylko o szczepienia Ci chodzi I już?
    Może posłuchaj paru jego liceów wieczornych.
    A potem osądź
    Ja też jestem za szczepieniami Bo są ważne, Odra, ospa , polio itp ale nie koniecznie na covid-19

    1. No i dla mnie ten,, pan” jest skreślony. Jestem wolnym człowiekiem, żyję w wolnym kraju i mam prawo do podejmowania decyzji dotyczących mojej osoby. Nie jestem ubezwłasnowolniona i ubezwłasnowolnić się nie pozwolę. Jeśli osoba Szymon się boi to niech się zaszczepi. W tej chwili stracił ,, pan” 17 głosów w mojej najbliższej rodzinie. Dla ,, pana” to niewiele, ale dla nas to niespodziewane przebudzenie w poglądach politycznych. Dobrze, że dostrzegliśmy naszą wielką pomyłkę teraz, a nie po wyborach. Za to akurat bardzo Panu dziękuje🤔

     1. Szymon jest za szczepieniami ale nie za nakazem szczepien! Trzeba sluchac dokladnie! I wolnosc Pan straci, zapraszamy do dyktatury!

    2. HAHA nie koniecznie na covid-19, bo co będzie dotyczyć też ciebie, a nie tylko małych istot? Znam wiele niezaszczepionych dzieci, wszystkie żyją i o dziwo dużo mniej uczęszczają do lekarza. Widać że są zdrowsze, mają też jaśniejsze umysły.

     Odra z tego co teraz słychać jest dużo łagodniejsza, niż korona. Na ospę chorują wszystkie dzieci jak leci szczepione i nieszczepione. I znam przypadki że te szczepione dużo gorzej przechodzą, niż jak sprzedaje nam BIG F $$$ że łatwiej się przechodzi. To samo krztusiec najwięcej dzieci choruje po szczepieniach! Polio?! Chyba tylko na wojnie i tam gdzie jest brud i głód.

     1. jak juz, podstawowe szczepienia dotycza czarnej ospy a nie wietrznej,popularnej . A Polio-mam nieszczepiona kuzynke która w latach 60-tych na to zachorowała (wtedy zreszta był wysyp chorych bo nie szczepiono obowiazkowo)…20 lat po wojnie, bez głodu i brudu.

    3. Same szczepienia nie są złe. Ale tu są dwie sprawy: 1. To dodatki w szczepionkach i konserwanty. To jest to co robi te paskudne powikłania. 2. To zmuszanie ludzi do szczepienia wbrew ich woli. To jest zaprzeczenie wolności o decydowaniu co człowiek chce a czego nie chce wprowadzać do swojego organizmu. Jak ktoś mówi o tym, że szczepionki są złe, to taki skrót myślowy odnośnie tych dwóch rzeczy najczęściej jest.

    4. Dziś szczepienia jutro co innego ! Prezydent ma być dla wszystkich !!! I szanować wolność wyboru ! Nie jest moim panem Skoro już nie liczy się z częścią społeczeństwa to co będzie jak siądzie na stołek Dziękuje bardzo

   2. Pan Hołownia nie wie co to demokracja. A też nie widzi ile ciężkich chorób, kalectwa na całe życie i śmierci dokonały szczepionki. W 1974 roku było 40 mln Polaków, teraz miało nas być zgodnie z przewidywaniami 86 mln. Ile z tytułu szczepień nas ubyło? Jestem za dobrowolnością szczepien

   3. Kalendarz szczepień funkcjonuje niezmiennie od lat i nie jest w gestii prezydydenta dokonywanie zmian w tej kwestii. Ponadto Hołownia wielokrotnie podkreślał, że nie będzie łamał Konstytucji i wolności człowieka do stanowienia i własnym ciele, ktorąż ta gwarantuje. Nie zamierza nikogo do niczego zmuszać, a jego poglądy osobiste nie mają wpływu na sposób sprawowania urzędu. Nie szukajcie dziury w całym – Hołownia to nie Duda, czy Kamysz, który będzie wam mówił to, co chcecie usłyszeć.

   4. Najpierw posluchajcie co mowi, na ten temat, dopiero pozniej oceniajcie. Owszem jest on zwolennikiem szczepien, ale nikomu nie bedzie tego narzucal na sile, wolny wybor.

   5. SH nigdy nie powiedział, że będzie zmuszał do szczepień na Covid19. Powiedział wyraźnie, że on szczepi dziecko wg obowiązującego kalendarza szczepień, a zmiany w tym kalendarzu nie są zależne od prezydenta jakby się nie nazywał ten prezydent.

   1. chciałam na niego głosować ale jestem za wolnością decyzji w sprawie szczepień więc zmieniłam zdanie a ponieważ bosak z innych powodów mi nie odpowiada wiec pozostaje mi tylko nie głosować w ogóle,i to po raz pierwszy w dorosłym życiu.

    1. Tacy są właśnie ludzie o słabym kręgosłupie i słabym wzroku. Wskażcie mi zdanie w którym Szymon Hołownia mówi że jest za obowiązkowymi szczepieniami. Jest za szczepieniami, ale mi tu brakuje słowa “obowiązkowe”. Czy to tak trudno pojąć?? Początkowo zaufaliście Szymonowi Hołowni, a jak tylko pojawił się ktoś kto puszcza bąki, to lecicie z nosami jak ćpuny. Pozatym ludziska opamiętajcie się. Ile ludzi tyle wymagań a jeden człowiek, nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Trzeba kogoś wybrać, trzeba na kogoś zagłosować.Przyczyńcie się do zmiany prezydenta,bo ten który jest w tej chwili, na spólkę z Kaczyńskim i Morawieckim kastrują nasz kraj jak trzodę rzeźną.

     1. To po co się wypowiada na temat szczepionek o których nie ma zielonego pojęcia! Lepiej niech milczy i zostawi to mądrzejszym od siebie !

     2. Mówi wyraźnie o obowiazku szczepień. Chyba nie słucha Pan uważnie swojego idola. Ja słyszałam te wypowiedź.

  2. Kto przyjmuje takie kandydatury do rzadu.Przeciez to idiota,kokejny psychol w stylu Billa Gates.Lydzie szukajcie normalnych ludzi o otwartch sercach i umyslach a nie takich wywłoków.Czlowiek ma miec prawo wyboru i decyzji i zaden inny czlowiek nieprawa odebrac to co nam z racji homo sapiens przysluguje.Opamietajcie sie i takich byrżui trzeba likwidowac i hejtowac u podstaw

   1. a kto słyszał ze jest za przymusowym szczepieniem?ja słyszałam ze jest zwolennikiem szczepien ale ani słowa o nakazach

  3. Tak jak i ja !
   Podniecona i temat szczepień i czar prysł ! Choć nie tyczy się mnie bo mieszkam w uk i tu mamy wybór ! I uważam ze każdy człowiek i rodzic ma prawo decydować o sobie i o własnych dzieciach . Jestem tylko ciekawe ile pieniadzy urzędasy dostają za każda podana szczepionka , w uk pielęgniarka wykonująca szczepienie dostaje za każda podana szczepionkę £9.80 ! Ile oni musza dostawać ze są przymusowe !

   1. Tacy są właśnie ludzie o słabym kręgosłupie i słabym wzroku. Wskażcie mi zdanie w którym Szymon Hołownia mówi że jest za obowiązkowymi szczepieniami. Jest za szczepieniami, ale mi tu brakuje słowa “obowiązkowe”. Czy to tak trudno pojąć?? Początkowo zaufaliście Szymonowi Hołowni, a jak tylko pojawił się ktoś kto puszcza bąki, to lecicie z nosami jak ćpuny. Pozatym ludziska opamiętajcie się. Ile ludzi tyle wymagań a jeden człowiek, nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Trzeba kogoś wybrać, trzeba na kogoś zagłosować.Przyczyńcie się do zmiany prezydenta,bo ten który jest w tej chwili, na spólkę z Kaczyńskim i Morawieckim kastrują nasz kraj jak trzodę rzeźną.

    1. Nakręcił transmisje w której użył słowa obowiązkowe szczepienia, że jest i będzie za obowiązkowymi szczepieniami

  4. KTO SIE BOI?? MUSI OBCIAGAC 🙂 Z POLYKEM !!: DUDZIE..KACZYNSKIEMU….MORAWIECKIEMU !! ,RYCERZOWI JEZUSA…SZUMOWSKIEMU:) I CZLONKOM ..POLSKIEGO EPISKOPATU!!!Dzisiejsza sytuacja pokazuje jak bardzo myślenie jest na wagę złota. Mamy do czynienia z bezprawnym terrorem nie-rządu i ludźmi posłusznie podporządowującymi się faszystowskim absurdom.
   Przykro patrzeć na przerażone społeczeństwo, które w swej niewiedzy naraża swoje zdrowie chociażby przez noszenie maseczek byle tylko nie sprzeciwiać się nakazom nie-rządu. Osłabia mnie już fakt, że ludzie tzw przebudzeni czy o świadomości większej niż ogół wrzucają na fb jako zdjęcie profilowe fotki w maseczkach.
   Maseczka czyt. kaganiec noszona na ulicy poza poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi uwłacza również naszej godności. Ślepe posłuszeństwo i przerażająca bierność ludzi wynika z braku jakiejkolwiek świadomości, wygodnictwa i chyba z głęboko zakorzenionego syndromu niewolnika. Dlaczego w innych krajach ludzie potrafią zmobilizować się, wyjść na ulicę, zademonstrować swój sprzeciw tyranii i tym samym upomnieć się o swoją wolność.
   Czytam ostatnio dosyć często hasła typu “budzimy się masowo”….ja tylko pytam grzecznie pytam “gdzie”, bo jak na razie widać, że ludziom można wcisnąć dosłownie wszystko i to bez większego wysiłku.
   Wsród mas zdecydowaną większość stanowią też zwolennicy szepionek z entuzjazmem czekających chyba na substancję, która ma ich “wyzwolić i ochronić”.
   Jeśli wśród czytających są ci, którzy uważają słuszność izolacji, noszenia maseczek i szczepień (szczególnie tych na twz COVID19), to bardzo proszę o otworzenie oczu, umysłu i serca. Jeśli kogoś na to nie stać może śmiało opuścić grono moich znajomych.

  5. Przeczytaj dokładnie tytuł artykułu i to co on powiedział. Autor artykułu powinien przeprosić za taki tytuł. Ja w żadnej wypowiedzi Szymona Hołowni nie znajduje objawów walki ze zwolennikami dobrowolnych szczepień. Pan Szymon będzie walczył z antyszczepionkowcami. I to popieram. Nie będą jakieś stop nol wariaci wmawiać wszystkim głupot. Zajmijcie się czytaniem konkretnej literatury. Szczepienia z kalendarza szczepień muszą być obowiązkowe. Zalecane i podróżne to jak kto chce. Ale Gruźlica, żółtaczka powinna być APlus B, i wszystko po kolei może dziecku uratować życie. Boostrix polio powinien być podawany co 10 lat od ostatniej dawki wszystkim bezpłatnie!

  6. Ej ty Chołownia-Chujdujudownia, nikt nie potrzebuje takiego frajera, flusia i niedotlenione o na mózgu flejtucha, jak ty, i to jeszcze w fotelu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej! Poszoł won ty trzecio-erpowy bydlunie do chlewika, bo tam jest twoje miejsce, a nie na Krakowskim Przedmieściu!!!!

  7. Najpierw dowiedzcie się onkogo chodzi. Artykuł wprowadza w błąd. Chodzi ntyszczepionkowców, którzy trollowali czat na jego wideotransmisji. I napawdę ci ludzie potrzebują leczenia. Łączą się w grupy, które nawołują do bojkotu rządów. Myślą oni, że reptilianie (kosmici z głowami jaszczura) podmieniają nam polityków na swoich “ludzi” oraz wykorzystują mikrochipy w szczepionkach do kontroli ludzkich mózgów przy pomocy telefonni 5G. Połowa tych ludzi to anaflabeci. Uważam, że powinni oni być przymusowo leczeni, i nie powinni mieć dostępu do internetu.

  8. I taki świętojebliwy debil miał czelność kandydować na prezydenta, co za bezczelność!!!

  9. I słusznie, prosze nie wierzyć w te bzdury, które tutaj ktoś pisze, to słowa wyrwane z kontekstu. Lepiej posłuchac co Hołownia ma na ten temat do powiedzenia na oficjalnych jego kanałach.

  10. Atak Hołowni był reakcją na hejterskie komentarze na jego profilu.
   Mam sugestię: przygotujcie rzetelny, merytoryczny ale w miarę zwięzły dokument dotyczący szczepionek i ich negatywnych skutków, podparty badaniami i przykładami dzieci które przez szczepionki mają problemy. Przekażcie Hołowni, najlepiej osobiście z kulturą i najlepiej przeprosinami za internetowych hejterów, zapewniam was, że przeczyta. Potem zaproście na rozmowę w cztery oczy.
   Ja sama jestem zdecydowanym przeciwnikiem szczepionek, ale z pełnym przekonaniem będę na niego głosować, bo jest to człowiek nie pustych obietnic, ale dialogu i tolerancji. Tyle że trzeba ten dialog rozpocząć. Jak zobaczy, że nie jesteśmy tylko krzykaczami, którzy snują jakieś teorie spiskowe wyssane z palca, tylko mamy rzetelne podstawy do takich, a nie innych poglądów na temat szczepionek to jestem pewna, że weźmie nasz głos pod uwagę.
   W każdym razie wielokrotnie powtarzał, że wbrew temu co niektórzy twierdzą, nigdy nie powiedział, że jest za przymusem szczepienia na covid-19 – to jest jakaś totalna bzdura. Jest jedynie zwolennikiem obecnego kalendarza szczepień.
   Niestety Hołownia (podobnie jak mój brat zresztą) wierzą bezgranicznie w rzetelność oficjalnej nauki i medycyny. Wiem, po przykładzie swojego brata, że takie przekonania trudno jest zmienić, ale dlatego trzeba przeciwstawić im rzetelne badania z naszej strony, konkretne przykłady. Szymon jest bardzo wrażliwą osobą, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, więc pokażcie mu że szczepienia faktycznie mogą krzywdzić dzieci. Pokażcie dowody na to, że szczepienia bardziej niż o nasze zdrowie mają dbać o kieszenie właścicieli koncernów farmaceutycznych, że to też jest część politycznych brudnych gier. Pokażcie że jest ta druga strona medalu. I zaproponujcie jakąś przemyślaną wizję, rozsądny kompromis. Zaproponujcie rzetelne, niezależne od koncernów badania w tym zakresie. Jestem pewna, że jak tak postawicie sprawę, to jesteście w stanie się z Hołownią dogadać

  1. To tak jak ja! Słuchałam
   Podniecona i temat szczepień i czar prysł ! Choć nie tyczy się mnie bo mieszkam w uk i tu mamy wybór ! I uważam ze każdy człowiek i rodzic ma prawo decydować o sobie i o własnych dzieciach . Jestem tylko ciekawe ile pieniadzy urzędasy dostają za każda podana szczepionka , w uk pielęgniarka wykonująca szczepienie dostaje za każda podana szczepionkę £9.80 ! Ile oni musza dostawać ze są przymusowe !????

   1. Zapytam ile pani ma lat i czy ma pani szczepienia zgodnie z kalendarzem szczepień. Antyszczepionkowcy chcą i wręcz zadaj żeby wszyscy się szczepili tylko nie oni. Chcecie kosztem innych być zdrowi. Proszę bardzo jechać do Indii i tam sobie mieszkać gdzie dzieci nie dostają szczepionek albo do Kongo, lub innej biednej afrykańskiej krainy.

 1. Drogi Panie Holownia
  Skoro te Pana magiczne szczepionki są takie cudowne i działają, to jakim cudem nie zaszczepieni ludzie mogą stanowić zagrożenie dla zaszczepionych? Nie będziemy tolerować nazistowskiego wciskania ludziom swoich poglądów, bo nie na tym polega demokracja i wolność wyboru. Może sie pan wykreślić z listy wyborczej, bo chwała Bogu coraz więcej ludzi otwiera oczy na te wasze gierki kosztem obywateli…

  1. Chodzi o osoby, które mają przeciwwskazania do szczepienia (czyli nie mogące się zaszczepić z poważnego powodu, nie teorii spiskowej). Wtedy reszta społeczeństwa szczepiąc się tworzy zbiorową odporność i powstrzymuje choroby przed rozprzestrzenianiem się. Dlatego pan Szymon w innej wypowiedzi nazywa to aktem solidarności.

   1. Szczepionki okazały się poważnym problem, a dla Pana okazało się, że problem są ludzie którzy myślą… No cóż, zawiodłam się na Panu i głos przepadł…

 2. Szkoda….był moment , w którym myślałam o nareszcie ktoś inny, ktoś z nowym powiewem, ale niestety skoro pan Hołownia jest za agendą 2030 i tak się wypowiada na temat szczepień teraz to co będzie robił jak będzie miał władzę. Dziękujemy panu. Czar prysł jak mydlana bańka. Będąc prezydentem należy szanować wszystkich obywatwli., szanować każdego pojedynczego człowieka

 3. …no masz….czytając i słuchając go,myślalam nareszcie jakieś światełko…a tu masz……też na postronku WHO?

 4. absolutnie skreślam go ze względu na odbieranie wolności w sprawie szczepień. wolność to wolność. Temat szczepień jest za trudny żeby go jednym zdaniem skomentować. są argumenty za i są argumenty przeciw. wybór ma mieć człowiek – a nie przymus przez policję czy rząd.

 5. Proponuję, żeby Pan pierwszy i na własną prośbę dostał szczepionkę z nanoczipami i pana najbliższa rodzina. Amen. A miałam na Pana oddać głos!!!!!!

  1. Nie zanotowano przypadku! !! W chistori noworzytnej, !!Aby : wojny, rewolucje , masakry , i rzezie ! EPIDEMIE!!Nie  byly z ” nathnienia”:) do Bogow Biblijnych!!!

 6. Sczepienia powinny być dobrowolne. Zaszczepić tych co chcą i odwołać kwarantannę. Idioci wymrą i ich Kidawa nawet procenta nie uzbiera co dopiero 4%. Ja bym ich nie ratował na siłę wirus jaki może ich zabić to nie najgorsza choroba, debilizm jest bardziej u nich szkodliwy.

 7. Chciałam z partnerem na niego głosować. Zmieniam zdanie. Stracił już 2 głosy i będę namawiać innych znajomych do zmiany zdania.

 8. to zdecydowanie nie mój prezydent, jestem wolnym człowiekiem, Bóg dał mi wolną wolę i nie pozwolę siłą narzucać sobie tego że mam się szczepić

 9. Nie to zebym sie czepiala i zaraz mnie zlinczujecie tu w komentarzach, ale NIGDZIE nie jest napisane ze chodzi o dobrowolne szczepienia. Jest uzyte slowo Antyszczepionkowcy – aczkolwiek nie jest to atak w strone ludzi dobrowolnie szczepiacych dzieci tylko tych ktorzy W OGOLE nie chca szczepien. Zasadnicza roznica. Pomyslcie zanim bedziecie sie oburzac i rzucac w Niego miesem. Obecnie mamy wersje demo swiata bez szczepionek. 10k chorych w Polsce i paraliz calego Państwa… Pomyslcie, prosze, to nie boli jak szczepionka. Pozdrawiam.

 10. No i prawidłowo, jazda z kurwami! Jebać antyszczepionkowców maczetami! Za nieszczepienie dziecka powinna być kula w łeb albo krzesło elektryczne!

 11. niestety poparcie spadnie a wiem to bo tym wpisem stracił pan w mojej tylko okolicy około 50 wyborców którzy byli murem za panem, przekreslił pan panie Hołownia własnie swoje szanse na prezydenture,pana twardzi wyborcy przejdą na inną strone mocy bo szczepionka to bardzo wazny temat. Ludzie sie boją i to ze pan nie wierzy w to ze szepionki są złe to tylko dlatego ze pan nie rozumie wiele rzeczy. Moze czas wgłebic sie w tedmat i wysłuchac ludzi dlaczego nie chcą szczepionek na masową skale. A moze poprostu pan ma w rodzinie farmaceutów. R.I.P.

 12. Jak już głosować na kogoś to głosujcie na tego kto będzie miał tuż przed wyborami najwyższy słupek sondażowy z konkurujących z Dudą. To jedyny sposób na druga turę!

 13. Rety!!! Wyrywacie zdania z kontekstu! Duda powiedział, że jest antyszczepionkowcem? Na pewno nie! A już na pewno kolejna jego kadencja nie da wam wolnosci w zadnej kwestii.
  Doczytajcie w sprawdzonych źródlach a nie jeden dwa skriny oceniacie nie majac pewnosci czy nie sa sfabrykowane.
  Żal…

 14. Z wyglądu widać, żeś słabiutki Szymuś, a twoje wypowiedzi świadczą, że nie tylko fizycznie… eksperymenty ze szczepionkami to ty sobie możesz robić na murzynach w Afryce a nie na WOLNYCH Polakach !!! Żałosny pajac liczy na kase od lobby farmaceutycznego – kolejna kompromitacja

 15. Kto nie chce sie szczepić niech zdobędzie zaświadczenie czy opinie lekarską że dla tego przypadku jest to niewskazane ze względów zdrowotnych a reszta biegusiem i nie ma filozoficznych zwolnień głąby bo przez takich ludzi ludzkość upadnie i sama się wpisze na liste zdobywców nagrody Darwina. Ceterum censeo motus anti-vaccine esse delendam .I jest lista obowiązkowych i nieobowiązkowych a na ból dupy nikt wam sie nie kaze szczepic . Uprzedzam komentarze że to dobrze bo ludzie to rak ziemi i cos mi sie wydaje ze to nie 5G stoi za depopulacja tylko antyszczepionkowcy .

 16. Precz z eksperymentami. Sam się zaszczep!!! Ale nie wodą czy solą fizjologiczną. Najlepiej przyjmij wszystkie szczepionki jakie chcesz dla Polaków kupić.

 17. Każdy jest wolnym człowiekiem i wybierze czy się zaszczepi czy nie. No chyba ze żyjemy w kraju gdzie nie przestrzega się praw człowieka.
  Jednego nie rozumiem, obaw zaszczepionych przed nieszczepionymi osobami. Jeżeli jest zaszczepiony jego organizm jest odporny to czemu się obawiają zarażenia od nieszczepionych? To jest absurd

  1. Chodzi o osoby, które mają przeciwwskazania do szczepienia (czyli nie mogące się zaszczepić z poważnego powodu, nie teorii spiskowej). Wtedy reszta społeczeństwa szczepiąc się tworzy zbiorową odporność i powstrzymuje choroby przed rozprzestrzenianiem się. Dlatego pan Szymon w innej wypowiedzi nazywa to aktem solidarności.

 18. Artykuł nie przedstawia prawdziwych poglądów Szymona Hołowni. Wielokrotnie SH mówił, że ona korzysta z obowiązującego kalendarza szczepień, nie jest w gestii prezydenta wprowadzanie tutaj zmian na +-. I NIE BEDZIE ZMUSZAŁ nikogo do szczepień na Covid itd.

 19. temu panu juz podziekujemy moze warto glosowac na tego co juz go 2 razy aresztowali skora tak przeszkadza wladzy moze sie okazac dobrym kandydatem

 20. Przez chwilę brałam go pod uwagę… no cóż zostaje Pan Bosak , myślę że warto dać mu szansę. Chce być wolną Polką, mieć wybór, czy się szczepić czy nie, czy nosić maseczkę czy nocnik na głowie, pewnie jak Pan Hołownia zostanie prezydentem to w tej kwarantannie zgnijemy….i jeszcze w tych przeklętych maseczkach….

 21. radeon software adrenalin 2020 size software intern winter 2020 besides software engineering pre drawing beyond software architecture pdf ;2020 software requirements . virtual dj software 2020 download between software the office programa , what drawing program does drawfee use . 2020 design software phone number software predictions 2020 who software computer drawing for cnc programming ! what drawing program should i use free office software names data recovery software free 2020 like software video software 2020 dnd get loan for software need loan, best open office software for mac . office utility software re software difference between software and firmware who is senior software engineer .

 22. pharmacie avignon ouverte pharmacie bourges place planchat , pharmacie bailly romainvilliers horaires medicaments zinc . pharmacie bordeaux st clair pharmacie de garde aujourd’hui elbeuf , pharmacie michel annecy pharmacie auchan grande synthe telephone therapie gestalt traitement hernie hiatale . traitement sida pharmacie place europe angers , pharmacie aix en provence roi rene pharmacie de garde saint malo , pharmacie ouverte jusqu’Г  21h act therapy reviews . therapie act et pleine conscience pharmacie de garde aujourd’hui joigny pharmacie bordeaux gare st jean , act therapy self help traitement alzheimer , pharmacie argenteuil dalle . les therapies ciblees pharmacie centre commercial leclerc urrugne , pharmacie lafayette dole pharmacie en ligne strasbourg , medicament generique comprime.
  pharmacie gallieni boulogne-billancourt pharmacie angers carrefour saint serge pharmacie, pharmacie leclerc nice therapie comportementale et cognitive belgique . pharmacie becker monteux telephone therapies biologiques , pharmacie bellaiche annecy pharmacie de garde beziers therapie cognitivo comportementale douleur chronique pharmacie trigona bourges .
  pharmacie ouverte ussel 19200 pharmacie argenteuil horaires , pharmacie bellevue aix en provence tel pharmacie vallee bailly , traitement furoncle therapies comportementales et cognitives en 37 notions . pharmacie de garde wattignies pharmacie bourges intermarche pharmacie brest keredern , therapies of depression pharmacie bourges route de paris , pharmacie de auchan woippy Г  quelle heure Г§a ferme . pharmacie de garde marseille version imprimable therapie comportementale et cognitive drome , traitement orthodontique adulte pharmacie bibaud amiens , therapie de couple qui consulter therapie cognitivo-comportementale (tcc) pdf .
  pharmacie de garde mulhouse pharmacie annecy test antigenique , therapies breves montpellier pharmacie de garde montpellier . pharmacie bordeaux st clair therapie de couple remboursee , therapies de groupe les therapies comportementales et cognitives pharmacie h24 angers pharmacie leclerc orly . pharmacie centrale brest telephone pharmacie en ligne en france , pharmacie ouverte aujourd’hui pharmacie de garde a marseille 13015 , therapies non medicamenteuses pharmacie ouverte a proximite . act therapy session pharmacie angers arboretum pharmacie de garde dimanche , pharmacie saint quentin therapie cognitivo comportementale bourg en bresse , pharmacie de nuit avignon .
  pharmacie angers boulevard foch pharmacie en ligne ile de la reunion , trouver une pharmacie de garde marseille pharmacie vernet avignon , pharmacie de garde perpignan therapies comportementales et cognitives prix . act therapy hooks therapie comportementale et cognitive nimes , pharmacie istres therapies comportementales et cognitives maigrir . pharmacie de garde rennes pharmacie leclerc provins , pharmacie argenteuil ouvert dimanche therapie karmique pharmacie florit pharmacie jouy le moutier .
  pharmacie hopital amiens pharmacie de garde khouribga aujourd’hui , therapie comportementale et cognitive le havre pharmacie buisson annecy , pharmacie lafayette reims centre de therapies alternatives les sables d’olonne . pharmacie bailly vente en ligne therapies psychocorporelles formation therapies breves lille , pharmacie strasbourg pharmacie discount annecy , therapie cognitivo-comportementale ordre des psychologues . pharmacie de garde khemisset aujourd’hui act therapy for ocd , traitement fonctionnaire medicaments ballonnements , pharmacie bordeaux en ligne pharmacie auchan boissenart .

 23. act therapy what is it pharmacie bordeaux grands hommes , pharmacie a beaulieu sur mer therapie victimisation . pharmacie leclerc riorges pharmacie lafayette limoges , pharmacie avignon rue carreterie pharmacie foch pharmacie angers place lafayette pharmacie aix-en-provence . act therapy kent pharmacie auchan val de fontenay , pharmacie avignon les clayes sous bois pharmacie de garde questembert , therapy act holder therapies used in counselling . pharmacie brest pilier rouge weleda pharmacie en ligne pharmacie aix en provence geant casino , parapharmacie leclerc joue-les-tours pharmacie du thil beauvais , pharmacie rue jean jaures argenteuil . pharmacie auchan gien pharmacie auchan nogent , pharmacie argenteuil ouvert dimanche therapie cognitivo comportementale fribourg , traitement eau.
  pharmacie france argenteuil therapies katy Acheter Accutane en Suisse, pharmacie de garde marseille castellas pharmacie amiens rue st fuscien . therapies interpersonnelles definition pharmacie lafayette pessac , pharmacie jeu de paume beauvais grande pharmacie avignon le pontet pharmacie homeopathie brest pharmacie bailly chennevieres sur marne .
  pharmacie cours d’orbitelle aix en provence pharmacie uzes , pharmacie amiens lafayette pharmacie de garde aujourd’hui sarthe , act therapy jordan peterson pharmacie auchan guilherand . pharmacie beauvais zup argentine pharmacie de garde therapy word alternatives , pharmacie tilleuls annecy pharmacie beaulieu puilboreau , pharmacie ouverte hossegor . pharmacie de garde voiron pharmacie annecy pont neuf , pharmacie orthopedie avignon pharmacies in aix en provence , pharmacie ouverte uccle emploi pharmacie brest .
  pharmacie forbin aix en provence pharmacie de garde zone 4 , therapie cognitivo comportementale lyon pharmacie charre annecy . pharmacie ouverte orly pharmacie gare de triage argenteuil , targeted therapies pharmacie de garde besancon pharmacie leclerc la pardieu pharmacie boulogne billancourt route de la reine . therapies breves metz pharmacie annecy vieille ville , les therapies comportementales et cognitives act therapy diffusion , pharmacie lafayette villeurbanne zen therapies tasmania . pharmacien hopital bourges pharmacie herboristerie beauvais pharmacie de garde bordeaux , pharmacie de garde aujourd’hui bourgoin jallieu therapies comportementales et cognitives angers , therapie cognitivo-comportementale pour l’insomnie .
  pharmacie leclerc kergaradec pharmacie beauvais notre dame du thil , pharmacie angers mail pharmacie en ligne quissac , therapie quantique yannick verite therapies comportementales et cognitives essonne . pharmacie avignon les clayes sous bois medicaments et alcool , pharmacie mutualiste bourges pharmacie en ligne la moins chere . medicaments orphelins produit medicamenteux pour maigrir , generique spasfon comprime therapie quantique yannick verite act therapy model pharmacie de garde aujourd’hui en creuse .
  traitement gardnerella pharmacie lafayette montpellier , pharmacie mens brest pharmacie beauvais ouverte le lundi , pharmacie bordeaux saint augustin pharmacie leclerc etalondes . pharmacie des facs aix en provence pharmacie de garde grenoble pharmacie scaliger brest , pharmacie xemard therapies meaning , pharmacie vauban angers . pharmacie lafayette orthez therapies breves pau , pharmacie jean paul coste aix en provence pharmacie cours mirabeau aix en provence horaires , pharmacie garde autour de moi pharmacie ouverte vannes .

 24. pharmacie leclerc meaux therapies institutionnelles , pharmacie bastide avignon therapie de couple qui consulter . pharmacie de garde nanterre pharmacie lafayette wikipedia , therapie viceland streaming gratuit act therapy dr russ harris pharmacie hamidi argenteuil pharmacie auchan amiens . pharmacie bordeaux cours pasteur pharmacie bourges intermarche , pharmacie lafayette clermont pharmacie etienne beaulieu , therapie realite virtuelle therapies for ptsd . pharmacie du thil beauvais pharmacie becker monteux societe.com pharmacie beauvais test covid , pharmacie leclerc roques therapies skin , pharmacie de garde marseille 14 juillet . pharmacie place francois rabelais argenteuil pharmacie de garde marseille dimanche 8 novembre , pharmacie universite angers therapie genique mucoviscidose , pharmacie ouverte kourou. act therapy and trauma therapies comportementales cognitives et emotionnelles Tadalafil 20 mg sans ordonnance, pharmacie bailly amiens pharmacie a proximite de moi . pharmacie en ligne nevers therapie karmique , therapies ciblees pharmacie de garde aujourd’hui orchies pharmacie en ligne perpignan pharmacie carrefour narbonne .
  pharmacie de garde aujourd’hui 77 pharmacie homeopathie beauvais , des produits medicamenteux pharmacie bellevue beauvais , act therapy reddit therapie comportementale et cognitive royan . therapies tcc pharmacie lafayette rillieux ouverture pharmacie boulogne billancourt , grande pharmacie jaures boulogne-billancourt pharmacie bourges planchat , zen therapies tasmania . depression therapies alternatives pharmacie de garde annecy numero , therapie de couple uptobox medicaments ketoprofene , therapie cognitivo comportementale val d’oise pharmacie drive autour de moi . pharmacie beaulieu harfleur pharmacie bourges , medicaments qui augmentent le cholesterol pharmacie de garde zeralda . pharmacie en ligne amiens pharmacie en ligne belgique cialis , pharmacie semnoz annecy pharmacie de garde aujourd’hui tours act therapy training near me pharmacie de garde beauvais oise . pharmacie leclerc wattrelos therapie gestalt , pharmacie fresneau brest pharmacie rue bailly , pharmacie de garde harhoura aujourd’hui pharmacie de garde aujourd’hui draguignan ? pharmacie leclerc champigny sur marne pharmacie auchan villebon pharmacie ouverte xertigny , pharmacie a proximite paris pharmacie beauvais jean rostand , pharmacie lafayette la teste .
  therapies breves principes et outils pratiques pharmacie sixte isnard avignon , pharmacie auchan la seyne pharmacie de garde aujourd’hui nice , medicaments bronchite pharmacie de garde kenitra . pharmacie lafayette dunkerque pharmacie homme de fer , pharmacie auchan dieppe horaires pharmacie champ fleuri avignon . distributeur pharmacie Г  proximite pharmacie en ligne andorre zopiclone , pharmacie lafayette aix en provence therapies breves metz pharmacie principale avignon pharmacie ouverte firminy . pharmacie beauvais carrefour pharmacie euratlantique bordeaux , pharmacie borderie bourges pharmacie bailly promotion , pharmacie de garde avignon telephone pharmacie grace de dieu . progressive therapy alternatives inc pharmacie nantes pharmacie bailly site web , pharmacie de garde juvisy pharmacie boulogne billancourt avenue jean jaures , pharmacie amiens moins cher . traitement jaunisse pharmacie ivry sur seine , pharmacie guivarch brest pharmacie de garde haute loire , pharmacie lafayette villeurbanne pharmacie de garde ussel .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *