fbpx
 

T-Mobile mydli oczy! 5G zadba o zdrowie, rolnictwo i gospodarkę!

1
Spread the love

T-Mobile opisuje 5G jako nowy rozdział w historiilepszej przyszłości i jakości życia!

Również media wystawiają pochlebne opinie oraz reklamują 5G.

PAP: “Sieć 5G (sieć telekomunikacyjna piątej generacji), czyli nowy, intensywnie rozwijany standard telekomunikacyjny. Ma umożliwić pięćdziesięcio – a nawet stukrotne zwiększenie prędkości transmisji w porównaniu do obecnych sieci 4G. Taka technologia ma przyspieszyć m.in. rozwój internetu rzeczy (Internet of Things – IoT), usług telemedycyny, autonomicznych pojazdów czy inteligentnych miast.”

Money: “5G to sieć mobilna o niespotykanych dotychczas parametrach, praktycznie z zerowymi opóźnieniami. Dla mnie albo dla pana nie będzie przełomem bezpośrednio, dlatego że nie jesteśmy w stanie wyczuć opóźnienia na poziomie jednej milisekundy – Wanda Buk, Wiceminister cyfryzacji.”

Polskie Radio: “Bez szybkiego zbudowania sieci 5G polska gospodarka pozostanie daleko w tyle za Stanami Zjednoczonymi, Azją, a także większością krajów Unii Europejskiej – Jerzy Kwieciński, Minister inwestycji i rozwoju”

T-Mobile przekonuje, że 5G zadba o nasze zdrowie, rolnictwo i gospodarkę!

Tymczasem ludzie na całym świecie pokazują ogromny sprzeciw i nagłaśniają, że 5G niesie ogromne niebezpieczeństwo dla ludzkiego zdrowia oraz przyrody!

Elwe

One thought on “T-Mobile mydli oczy! 5G zadba o zdrowie, rolnictwo i gospodarkę!

  1. 5G to zagrożenie dla życia wszelkich istnień, nie tylko człowieka. W Polsce ale także na świecie nie powinno być miejsca takiej technologii. To jest morderstwo, ludobujstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Gowin: Państwowy Zakład Higieny kowalidował POLSKI TEST NA KORONAWIRUSA.

pt Kwi 10 , 2020
Spread the loveNa twitterze Jarosław Gowin, do niedawna wicepremier ( bo złożył dymisję) ogłosił, że: |”To już oficjalna informacja: Państwowy Zakład Higieny kowalidował POLSKI TEST NA KORONAWIRUSA jako 100-procentowo skuteczny! W przyszłym tygodniu wyprodukowanych zostanie pierwszych 150 tysięcy. Ten test uratuje życie wielu z nas i pozwoli szybciej uruchomić polską […]
Lodówki na Ceneo.pl