fbpx
 

Takich ministrów nam trzeba!

1
Spread the love

Łukasz Jan Szumowski, 48lat, kardiolog i elektrofizjolog, profesor nauk medycznych, minister zdrowia w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Tak wygląda człowiek, który pracuje. Mamy stan nadzwyczajny. Te worki pod oczami ministra budzą współczucie ale chwila wymaga aby ” wszystkie ręce na pokład”.


Na przykład, prezydent Warszawy jest na L4, bo jest przemęczony.” Prezydent Trzaskowski przebywa na zwolnieniu. Uspokajam, jest tylko przeziębiony. Jest lekko przeziębiony, jest osłabiony. Lekarz zdecydował, że ma przebywać na zwolnieniu. Jesteśmy w stałym kontakcie. Bardzo proszę o przecięcie jakichkolwiek spekulacji” – poinformowała rzecznik ratusza Karolina Gałecka

Kris

One thought on “Takich ministrów nam trzeba!

  1. Zdecydowanie. Zawierzenie służby zdrowia Matce Boskiej to był majstersztyk. Zamiast niepotrzebnie wydawać pieniądze na maseczki i rękawiczki można było je lepiej wydać na TVP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Już 84 przypadki koronawirusa- lista miast.

sob Mar 14 , 2020
Spread the loveNa obecny moment zaraziło się koronawirusem 84 potwierdzonych osób. Dwie z nich nieżyją. Lista miast: Warszawa 11Lublin 11Wrocław 9 Łódź 8Poznań 6Szczecin 5Racibórz 5Ostróda 4 Cieszyn 3 Opole 3 Gdańsk 2 Starachowice 2 Rzeszów 2Leżajsk 2Zawiercie 2Zielona Góra 1Kraków 1Bełżyce 1 Łańcut 1Nisko 1Oleśnice 1Sosnowiec 1Bolesławiec 1Chorzów 1
Lodówki na Ceneo.pl