fbpx
 

Terror maseczkowy w cieszyńskim technikum.

1
Spread the love
Aron, uczeń cieszyńskiego technikum pokazał zaświadczenie od dentysty, które zwalniało go od noszenia maseczki w szkole.
Dyrektor szkoły, pani Bożena Kania-Sitek wezwała ucznia do gabinetu i powoływała się na  rozporządzenie RM nakazujące zamaseczkować cały naród, z uczniami włącznie.
Na koniec wytoczyła najcięższe działa i dopytywała się natarczywie:
” Jesteś upośledzony”?
Aron został wyrzucony ze szkoły za brak maseczki:

W dniu jego egzaminu zawodowego, wolni ludzie razem z redakcją Czujnego oraz innymi niezależnymi mediami szybko się skrzyknęli, żeby bronić postawy niezłomnego, młodego człowieka.

Odbył się protest w obronie Arona i jego dzielnej mamy Pauliny, w walce o jego prawo do swobodnego oddychania na terenie szkoły – Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie.
W trakcie rozmów z dyrekcją okazało się, że gdyby miał maskę pod nosem lub nawet na brodzie to zostałby już wpuszczony na teren szkoły.
Więc pytanie brzmi – do czego służy ta maska? Do ochrony przed niebezpiecznym wirusem, czy do oznakowania siebie jako niewolnika, posłusznego i potulnego baranka.
Uczniom każą chodzić po szkole w masce, w sali już mogą zdejmować maski.
Karuzela zidiocenia trwa… w szkołach też.

Finalnie Aron wszedł do budynku szkoły na egzamin zawodowy bez maseczki. A technikum ochraniała policja.

Redaktor Majcher podsadzany przez Tomka i Biedke z CHWDPtv zagląda do sali egaminacyjnej.

Kris

One thought on “Terror maseczkowy w cieszyńskim technikum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Linie lotnicze odradzają podróż zaszczepionym.

nie Cze 13 , 2021
Spread the loveZarażenie koronawirusem ale i szczepienie przeciwko niej preparatami firm AstraZeneca (obecna nazwa Vaxzevria) oraz Johnson&Johnson wiążą się z przypadkami zakrzepicy. Zakrzepica to choroba układu krążenia. Dr Krzysztof Pujdak dla serwisu medonet.pl mówi, że z choroby o rzadkim występowaniu, po przyjęciu szczepień stała się zauważalnym statystycznie problemem: “…Najczęściej opisaną […]