Trader21 nawołuje do nieposłuszeństwa wobec władzy.

Spread the love

Trader 21, czyli Cezary Głuch – założyciel i właściciel bloga independenttrader.pl w wywiadzie dla kanału YT ” NamZależy” poruszał arcyważne zagadnienia gospodarki światowej ery koronawirusa.  Ale na samym końcu było najostrzej.

Trader poddał krytyce postępowanie polityków i poparł obywatelskie nieposłuszeństwo. Szczególnie w kwestii otwierania gospodarki. Na filmie od 38 minuty.

 

Otwarcie przysłowiowych polskich restauracji wymaga wytrwałości i odwagi, bo to jest narażanie się na opresję ze strony policji i sanepidu. Ale jest to jedyna metoda walki z politykami. Bo jedyne czego oni się boja to jest przebudzenie i masowe nieposłuszeństwo. Wtedy widzą, że nie są wstanie kontrolować ludzi.

Trader ma nadzieję, że policja zacznie się buntować. Jak nie policja to może wojsko?

Cezary Głuch podpiera się przykładem Ekwadoru, kiedy to policja na usługach polityków pałująca pokojowo protestujących ludzi, została brutalnie pogoniona przez wojsko, które stanęło po stronie narodu.

Trader nawołuje do masowego nieposłuszeństwa, masowych protestów, żeby politycy zobaczyli, że nie mogą od tak łamać konstytucji, wprowadzać w drodze rozporządzeń jakichś bzdurnych przepisów, które niszczą przedsiębiorców, a ludzie będą potulnie czekać aż głód ich wykończy.

Dostało się tez członkowi  Rady Medycznej powołanej przez premiera Morawieckiego prof. Krzysztofowi Simonowi.

” Jest silnie uzależniony od koncernów farmaceutycznych, które sprzedają szczepionki, dlatego tak intensywnie wypowiadał się jako ekspert zachęcając ludzi do szczepień, wymuszając na nich noszenie maseczek i totalne posłuszeństwo. Ale ludzie się przebudzili i zaczęli jego atakować, jego rodzinę! W pewnym momencie on zmiękł! To jest piękna nauczka dla potencjalnych naśladowców. Jeśli będziecie igrać z nami, to możecie spodziewać się …odwetu! “

O prof. Simonie przypominaliśmy, że kiedyś miał inne zdanie o zagrożeniu ze strony koronawirusa:

Prof. Simon z pobłażaniem o koronawirusie…kiedyś.

Author: Kris

3 thoughts on “Trader21 nawołuje do nieposłuszeństwa wobec władzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *