fbpx
 

Trzaskowski ma chrapkę na nasze dzieci.

2
Spread the love

Na konferencji prasowej w Lesznie 7 lipca, Rafał Trzaskowski odniósł się do słów Andrzeja Dudy w sprawie dobrowolności szczepień.

Powiedział to! Andrzej Duda za dobrowolnością szczepień!

“To jest przedziwne, ja absolutnie mówię głośno, że szczepionki dla dzieci są absolutnie konieczne i wszyscy eksperci się z tym zgadzają”.

Dziennikarka dopytuje:

“Prezydent powiedział: Nie jestem zwolennikiem  żadnych szczepień obowiązkowych”

RT : ” Przedziwne- szczepienia obowiązkowe są dla dzieci absolutnie konieczne i ktoś, kto im przeczy nie przynależny do XXI wieku”.

 

W dalszej części konferencji Rafał Trzaskowski pokazał trochę ludzkiej twarzy. Pozwoli dorosłym! dokonać wyboru, czy mają szczepić się na koronawirusa, czy nie. Natomiast dzieci wyjmuje z kurateli rodziców i ordynuje obowiązki szczepienne widziane tylko w części krajów europejskich, zwykle w byłych postradzieckich demoludach .

 

Kris

2 thoughts on “Trzaskowski ma chrapkę na nasze dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Kandydat na prezydenta Kanye West: szczepionki są znakiem bestii.

śr Lip 8 , 2020
Spread the loveSłynny amerykański raper Kanye West zadeklarował w niedzielę, że wystartuje w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. We must now realize the promise of America by trusting God, unifying our vision and building our future. I am running for president of the United States 🇺🇸! #2020VISION — ye (@kanyewest) […]
Lodówki na Ceneo.pl