fbpx
 

W przedsionku przyjęto petycję przeciwko “nowej normalności”. Zobacz walczących o wolność!

1
Spread the love

Mówią dość dla “nowej normalności” i totalnej kontroli. Chcą dochodzenia w sprawie wpływów Fundacji Billa i Melindy Gates na WHO, rządy oraz inne instytucje. Chcą poszanowania podstawowych praw. Wycofania obostrzeń.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP 19 czerwca złożyło petycje.

Zastępcy dyrektora w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów trzęsły się ręce gdy przyjmował petycję – opisuje Stowarzyszenie na stronie FB.
Władze stowarzyszenia Justyna Socha i Piotr Jawornik oraz sympatycy nie zostali przyjęci w żadnej z sal kancelarii. Przyjęto ich w przedsionku po zmierzeniu temperatury przez kamerę.
Mimo to czuli spokój, walcząc o wolność nikt nie jest w stanie odebrać im godności.

Nie godzą się na  “nową normalność” i totalną kontrolę, która jest wprowadzana na fali paniki, którą wywołały media.

Żądają w petycji:

Respektowania prawa do wolnej i świadomej zgody oraz odmowy zgody na leczenie i szczepienia, a także zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych.

Zakazu finansowania Światowej Organizacji Zdrowia przez prywatne podmioty. Przejrzystości kryteriów ogłaszania pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na decyzje.

Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów”, powiązanych z nią firm i organizacji oraz jej wpływu na WHO, inne organizacje międzynarodowe oraz na rządy i podejmowane decyzje.

Wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, w tym mających na celu totalną kontrolę i zmierzających do likwidacji transakcji gotówkowych.

Wprowadzenia zaleceń, a nie obowiązków związanych z sytuacją epidemiologiczną – wzorem Szwecji.

Respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych.

Elwe

One thought on “W przedsionku przyjęto petycję przeciwko “nowej normalności”. Zobacz walczących o wolność!

  1. IMMUNITET RODZICIELSKI w RZECZPOSPOLITEJ OBOJGA RODZICÓW
    popiera prawo do dobrowolności decyzji w stosowaniu szczepień ochronnych (bez sankcji dla rodziców dziecka nieszczepionego oraz bez sankcji dla dorosłych za nieszczepienie się)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Dziś: obrączkowe zaćmienie Słońca!

nie Cze 21 , 2020
Spread the love 21 czerwca (niedziela) doszło do wyjatkowego zjawiska na niebie. Obrączkowe zaćmienie Słońca było widoczne prze krótki czas. W Polsce jedynie w południowo-wschodniej części Bieszczadów. Analiza obszarów na Ziemi, na których do tego doszło wskazuje, że zjawisko wystąpiło bezpośrednio nad środkową Afryką, skrajem Półwyspu Arabskiego, Pakistanem, Indiami, Chinami, […]