fbpx
 

W razie grożby gwałtu należy zatańczyć i zaśpiewać.

Spread the love

To proponuje kampania społeczna sfinansowana przez fińskie miasto Oulu.

Za 2,5 mln euro , zafundowano ludziom takie rady jak:
W razie zagrożenia: rób podrygi w formie tańca ze śpiewem:


„Stop, don’t touch me there, this is my no-no square”
(Stop, nie dotykaj mnie tam, to jest moja prywatna strefa )

Fińska społeczna kampania: jak uchronić sie przed gwałtem ze strony migrantów."Po prostu powiedz nie !"

Opublikowany przez Czujny Wtorek, 3 marca 2020


Nagranie wygląda idiotycznie. Trudno je w poważnie skomentować. W tańcu uczestniczy obok trzech kobiet – dwóch mężczyzn. Czyżby i oni byli potencjalnym celem gwałcicieli ?


To nie jest jedyna metoda walki z gwałtami. W razie zagrożenia należy zastosować starofińską technikę odpychania przeciwnika na odległość, bez dotykania go ;). Co prezentuje aktorka na filmiku poniżej.

Widać, że do finansowego cyca samorządowych pieniędzy przeznaczonych na kampanie społeczne dorwali sie wariaci i oszuści. Pieniądzę zostały zmarnotrawione w spektakularny sposób. To jest strata. Ale takie działania mogą skończyć sie tragedią, gdy ktoś z mieszkańców miasta Oulu weżmie na poważnie te “rady” i zacznie je stosować w chwili prawdziwego zagrożenia.

Problem przestępstw seksualnych w Finalandii istnieje a zjawisko rośnie. Głównymi sprawcami są imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Iran w objęciach koronawirusa

wt Mar 3 , 2020
Spread the loveŚwiat obiegła wiadomość, że Mohammad Mirmohammadi, doradca przywódcy Iranu ajatollaha Alego Chamenei, zmarł właśnie wskutek zarażenia koronawirusem. Mirmohammadi miał 71 lat, był jednym z najbliższych doradców ajatollaha. Z tego samego powodu zmarł wcześniej jeden z najważniejszych duchownych Iranu, Hadi Khosroshani. Z chorobą wciąż zmagają się między innymi wiceprezydent […]
Lodówki na Ceneo.pl