Wedle deklaracji – Żółtek wchodzi do Konfederacji

Spread the love

Wszystko wskazuje na to, że dawne spory wokół rozłamu w KNP przechodzą właśnie w niepamięć.

Stanisław Żółtek, lider dwóch Partii, Kongresu Nowej Prawicy i Polexit, kandydat na Prezydenta RP został uznany obok Krzysztofa Bosaka objawieniem tegorocznej kampanii prezydenckiej.
Stanisław Żółtek w swoich codziennych transmisjach live na swoim fan-page na Facebooku, już wielokrotnie w tej kampanii zgłaszał swój akces do Konfederacji – zastrzegając, że nastąpi to po wyborach prezydenckich.
Deklarację tę powtórzył na antenie Telewizji wRealu24, a na pytanie czemu jeszcze nie jest w Konfederacji odpowiedział swojsko w swoim stylu: “bo Pan Janusz nie chciał”.
Całość materiału obejrzycie poniżej, a fragment deklaracji o której piszemy jest w 37 min. 55 sek.:

https://m.youtube.com/watch?v=j0rvrVoxTcY&feature=youtu.be

Niedługo trzeba było czekać na odpowiedź Janusza Korwin-Mikke jednego z liderów Konfederacji, Prezesa Partii KORWIN, posła na sejm RP, który zapewnił, że obecnie różnica między nim a Stanisławem Żółtkiem jest tylko taktyczna i po wyborach prezydenckich dojdzie do współpracy w ramach Konfederacji.
Całość wystąpienia JKM poniżej, a wątek o którym piszemy jest w 34 minucie materiału.

https://youtu.be/NSxOfn9AewU

Obecnie Konfederacja to Partia techniczna, wyborcza, a w ramach Ruchu Konfederacji są Partia Korwin, Ruch Narodowy, Partia Korona Grzegorza Brauna oraz ruchy społeczne poszkodowanych Polaków przez system “Zjednoczeni” pod przewodnictwem Pawła Skuteckiego.
Wedle deklaracji, po wyborach prezydenckich Stanisław Żółtek z Kongresem Nowej Prawicy i partią Polexit wzmocnią Konfederację.

Author: Mackiew1cz

3 thoughts on “Wedle deklaracji – Żółtek wchodzi do Konfederacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *