fbpx
 

(WIDEO) Policja pacyfikuje manifestację obrońców dzieci – ale dostaje lekcje prawa!

2
Spread the love

25 kwietnia 2020, jak co roku, obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej.

We Wrocławiu, w samo południe, zgromadzili się obrońcy dzieci walczący o prawo najmłodszych do obojga rodziców. O przygotowaniach do manifestacji i obawach pisaliśmy tu:

Policyjna prowokacja – znowu nielegalna interwencja

W naszej publikacji pytaliśmy czy dojdzie do prowokacji policji, pomimo, iż organizatorzy zapewniali, że ich zgromadzenie ma charakter pokojowy oraz apelowali do służb o rozsądek.

Awanturujący się policjanci

Pomimo tego, o czym wielokrotnie już informowaliśmy, że stosowane łapanki przez funkcjonariuszy na Polaków są nielegalne, to funkcjonariusze we Wrocławiu przystąpili do pacyfikacji spotkania obrońców dzieci.

Niestety nie uszanowano faktu, że uczestnicy zgromadzenia wyszli na ulice, by zamanifestować m.in. swój sprzeciw wobec totalnego bezprawia w kwestii znęcania się psychicznego nad dziećmi w postaci Alienacji Rodzicielskiej. Niestety w tym przypadku na co dzień służby nie reagują w ogóle, a wręcz przeciwnie – instytucjonalnie aktywnie współuczestniczą w tym haniebnym procederze.

Lekcja prawa dla policji od Rodziców

Jeżeli policjanci myśleli, że znowu gładko im pójdzie zastraszenie obywateli, to tym razem się przeliczyli. Rodzice postawili słowny opór i recytując przepisy prawa uświadamiali funkcjonariuszy, że ich działania są nielegalne. Oto materiał z fragmentem tej interwencji:

Mamy nadzieję, że na zaprezentowanej słownej utarczce prawnej się skończy i opresyjny system nie będzie jeszcze bardziej prześladował rodziców, których i tak na co dzień poniewiera, krzywdząc przy tym polskie dzieci.

Będziemy czujni – patrząc systemowi na ręce w temacie alienacji rodzicielskiej, a także będziemy nagłaśniać ewentualne próby represji wobec uczestników manifestacji!

Mackiew1cz

2 thoughts on “(WIDEO) Policja pacyfikuje manifestację obrońców dzieci – ale dostaje lekcje prawa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Sposób na kwarantanne dla Kobiety Pracującej + przepis od Czujnego.

sob Kwi 25 , 2020
Spread the love“Co robi prawdziwa kobieta w sytuacji trudnej, napiętej, stresowej? PIECZE PLACEK ZE ŚLIWKAMI! Wszyscy dookoła szaleją, biegają z kąta w kąt, popłakują po kątach. A ONA nic- WYPIEKA! W kuchni jest zapach, roznosi się po całym domostwie. I centralny układ nerwowy nastawia się na trawienie, a nie na […]
Lodówki na Ceneo.pl