fbpx
 

Wirusolog- kolejne zakażenia będą wśród kibiców

1
Spread the love

Następni będą kibice- prognozuje profesor Włodzimierz Gut, wirusolog z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego- Państwowego Zakładu Higieny.

Profesor Włodzimierz Gut w rozmowie z wp.pl podzielił się opinią na temat epidemii w Polsce. Spodziewał się kilkukrotnie przełomu epidemii. Jednak przypadków przybywa. Oczekuje fali zgonów, wskaźnik śmiertelności jest według profesora nieunikniony.

Ekspert wskazał, że po uwolnieniu organizacji wesel przybyło wśród weselnych gości zakażeń. Nie sądził, że ludzie będą na tyle odważni, żeby zapraszać osoby z całej Polski.

Mówił również o nowych zakażeniach w kościołach.

Zapowiedział, że kolejni będą kibice. Profesor wywnioskował to po ich zachowaniu na meczach. Według niego siedzą za blisko siebie i nie używają maseczek.

Jak wiadomo, kibice są oceniani jako wolna społeczność, która nie będzie dostosowywać się do systemowych ograniczeń. Takie prognozy raczej nie spowodują wśród nich strachu.

Zobacz także  👇

Odp. Ministra Zdrowia ws. ogłoszenia epidemii. Sprawa trafi do sądu.

Elwe

One thought on “Wirusolog- kolejne zakażenia będą wśród kibiców

  1. Oczywiście – kościoły, wesela i… kibice. Jakże by inaczej, to przecież najbardziej “niebezpieczne” grupy dla systemu. Wolni, tradycyjni, myślący i PATRIOTYCZNI! Więc wzywam Was, kibice, wierzący i tradycyjnie myślący: zrobimy coś z tymi kretynami z NWO, czy będziemy płakać i smarkać w maseczki, jak pizdusie???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

10 lat więzienia za niszczenie pomników w USA?

śr Cze 24 , 2020
Spread the loveW USA trwa niszczenie pomników  historycznych postaci. Oszalały tłum uznaje niektóre pomniki jako rasistowskie.  “Dostało się” też naszemu bohaterowi – pomnik Tadeusza Kościuszki w Waszyngtonie, który zdewastowano podczas protestów po śmierci Afroamerykanina George’a Floyda. W końcu prezydent Trump obiecał wydać zarządzenie, które zmusi władze federalne do ochrony pomników. […]
Lodówki na Ceneo.pl