fbpx
 

Witek Muzyk Ulicy odśpiewał program Zjednoczonych!

Spread the love

Witek Muzyk Ulicy, słynny artysta uliczny wziął udział w #Hot16Challenge2

#Hot16Challenge to wyzwanie polegające na nagraniu materiału wideo, w którym raper wykonuje tak zwaną “szesnastkę”, czyli 16 wersów pod dowolny beat, a następnie nominuje innych wykonawców. Nominowani wykonawcy powinni “zarapować” w ciągu 72 godzin.

Witek zaśpiewał manifest polityczny, który jest wyrażnie zbieżny z 21 żądaniami Zjednoczonych

zjednoczeni

Oto wyrywkowe cytaty, które są całkowicie zbieżne z programem i poglądami Zjednoczonych:

“Ta cała pandemia to wielka ściema”, ” Bill Gates tworzy szczepionki i zaciera dłonie”, “WHO to sataniści”, “przyjdziesz mnie zaszczepić, to będzie vendetta”, “…randap mają, prezent od Monsanto w gratisie dostają, kto ośmielił się niszczyć matkę naturę, tego będą karmić nasterydowanym knurem” , “a za murem i kotarą siedzi mały człowiek z kastą bankierów…” “jestem przeciwnikiem udawanej demokracji”.

Obejrzyjcie do końca i zobaczcie kogo Witek nominował 🙂

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Państwo nie odpowiada za NOP. Elektroniczna karta szczepień.

śr Maj 13 , 2020
Spread the loveProgram szczepień ochronnych w Polsce obejmujący obowiązkowe i zalecane szczepienia kontra władza rodzicielka. Są rodzice którzy mają wolę opóźnić wykonanie szczepień lub nie wyrażają na nie zgody ze względu na ryzyko, stan zdrowia dziecka lub wystąpienie powikłania po szczepieniu u swojego dziecka lub członka rodziny. Często nie dochodzi […]
Lodówki na Ceneo.pl