fbpx
 

Wyniki na COVID-19 dla wszystkich Polaków- Rzecznik MZ

4
Spread the love

Polska chce zrobić wyniki na obecność Covid-19 całej populacji kraju!

Do tej pory w kraju poddać się testom musiały np. osoby przebywające na kwarantannie, hospitalizowane, osoby wykonujące dany zawód. Od Ministra Zdrowia i innych urzędników medycznych dowiedzieliśmy się, że całe społeczeństwo będzie “wyszczepione”, teraz informują o tym, że będzie przebadane.

Rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz zapowiedział w piątek podczas konferencji prasowej, że w ciągu najbliższych tygodni zostanie podjęta decyzja dotycząca poddania całego społeczeństwa badaniom przesiewowym. 

“Jest duża liczba osób niezdiagnozowanych na koronawirusa, ponieważ przechodzą zakażenie bezobjawowo i nie widzą nawet potrzeby kontaktowania się z lekarzem” – powiedział Wojciech Andrusiewicz Rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia podczas konferencji prasowej.

“Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie badań przesiewowych społeczeństwa, żeby sprawdzić, ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem”- tłumaczy rzecznik prasowy.

“Mamy zakupione testy serologiczne, nie wykluczamy też badania testami antygenowymi, żeby sprawdzić to populacyjnie” – podkreślił Wojciech Andrusiewicz.

” w najbliższych miesiącach takie badanie przesiewowe odbędzie się w Polsce” – powiedział i ocenił, że to jest wskazane. “Myślę, że decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższych tygodniach” – dodał.

 

Elwe

4 thoughts on “Wyniki na COVID-19 dla wszystkich Polaków- Rzecznik MZ

  1. Taa, i zaraz połowa populacji w Polsce będzie miała Covid bezobjawowy. Trefne testy losowe fałszywie dodatnie. Przy okazji wymaz próbki DNA bo to tak wygląda. Setki tysięcy ludzi na kwarantannę i blokada wszystkiego przez coś czego nie ma. Wirusy w taką temperaturę? Oszustwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Zmiana trzech przepisów drogowych od 1 lipca. Łatwiej stracisz prawo jazdy!

sob Maj 30 , 2020
Spread the love Trzy nowe przepisy w kodeksie drogowym Trzy zmiany w prawie dla kierowców obejmują zmianę limitu prędkości, łatwiejsze pozbawienie kierowcy prawa jazdy, zmiany w pierwszeństwie dla pieszych. Mają zacząć obowiązywać od 1lipca 2020 i według rządzących znacznie poprawić bezpieczeństwo na drogach. Zmiana w limitach prędkości Obecnie w Polsce […]