fbpx
 

Zachwyt z nieograniczonej władzy

Spread the love
Reakcja na wynik glosowania

Witamy w kraju, w którym 400 posłów przeglosowało ustawę. W pośpiechu. Bez brania pod uwagę opinii publicznej, która ich utrzymuje. Właśnie dzięki daniu im władzy poprzez oddanie głosu na wyborach i ich utrzymywaniu przez obywateli odebrano nam wolność pod zasłoną bezpieczeństwa.

Co się z nami stanie?

Chorzy na chorobę zakaźną, o nią podejrzani lub zdrowi mający wcześniej z osobą chorą kontakt będą przymusowo poddawani: zabiegom sanitarnym, szczepieniom, stosowaniu leków, badaniom, nadzorowi, kwarantannie, leczeniu, hospitalizacji, izolacji.

Jak będzie się to dziać?

Główny Inspektor Sanitarny otrzymał nad nami władzę absolutną. Będą do tych czynności powołane oddziały i jednostki Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Gdy spowoduje to utratę życia lub zdrowia podczas eksperymentów medycznych nikt nie poniesie za to odpowiedzialności, ani my ani nasze rodziny nie otrzymają odszkodowania a sprawcy nie będą rozliczeni przed żadnym wymiarem sprawiedliwości.

Jak to wykorzystają? Czego możemy się spodziewać? Wszystkiego!

Nasza resztka wolności przeszła do historii.

Może za kilkadziesiąt lat, będą o tej zbrodni uczyć się ocalałe pokolenia.

Elwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Kwarantanna w Policach

wt Mar 3 , 2020
Spread the love202 uczniów i wychowawców dwóch internatów w Policach od poniedziałku są poddani kwarantannie. Decyzję podjął Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny. Wcześniej dwie uczennice zgłosiły wychowawcy, że mają gorączkę, boli je gardło i źle się czują. Uczennice były we Włoszech, w tym europejskim kraju koronawirus jest najbardziej rozpostrzeniony. Wróciły z […]
Lodówki na Ceneo.pl