fbpx

Już jest w Polsce…w Łodzi. Koronawirus.

  • Kris
  • 27 lutego, 2020

Jak donosi expressilustrowany jest już pierwszy potwierdzony przypadek u 25 letniej kobiety, która miesiąc spędziła w Tajlandii. Przyjechała chora, żle czuła się już w Tajlandii. Miała objawy paragrypowe z silnymi dusznościami. Przyjmowała antybiotyki. Sama zgłosiła się do szpital im. Biegańskiego w Łodzi. Wykonany test potwierdził, że jest zarażona koronawirusem. Kobieta przebywa teraz w szpitalu.

Są to nieoficjalne informacje. Oficjalnie nasze Ministerstwo Zdrowia stara się nie siac paniki.

Władze europejskie podchodzą do koronawirusa odmiennie niż n.p. chiński rząd. W Chinach społeczeństwo jest poddane dodatkowej kontroli z tytułu nowej choroby. Zakazuje się przemieszczania, poddaje się ludzi przymusowym kwarantannom, nakazuje się nosić maski na twarzy.

We Włoszech, gdzie mamy najdynamiczniej rozprzestrzeniające się ogniska zapalne , nie ma tak jak w Chinach interwencji państwa. A dynamika wzrostu zachorowań jest znacznie wyższa niż w Chinach!

Polskie państwo też sprawia wrażenie, że “jakoś to będzie” i im ciszej się będzie o tym mówiło, to wtedy problemu nie będzie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tinder site
10 miesięcy temu

tinder app , tinder online https://tinderdatingsiteus.com/

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.