Zamknięta w izolatce, przymuszana do badań na Covid- pacjentka z objawami neurologicznymi!

Zamknięta w izolatce, przymuszana do badań na Covid- pacjentka z objawami neurologicznymi!

Spread the love

Nasza pani redaktor Czujny.pl doznała na własnej skórze, jak wygląda system udzielenia pomocy pacjentowi, podczas ogłoszonego stanu epidemii.

Dzieli się doświadczeniami odnośnie udzielania porad telefonicznych, wystawiania recept online, problemów z dostaniem się do lekarza oraz wykonaniem diagnostyki.

Pani redaktor po ostatniej konsultacji telefonicznej, upominając się o siebie, została skierowana na izbę przyjęć. Wcześniej uprzedziła swoją wizytę. Otrzymała telefoniczną informacje, że zostaną jej wykonane badania laboratoryjne i otrzyma pomoc neurologa na terenie szpitala. Przyjechała na izbę przyjęć o ustalonej wcześniej godzinie. Wypełniła zgodnie z prawdą ankietę, odpowiedziała wyczerpująco na pytania. Została u niej sprawdzona temperatura ciała, która wynosła 36,2’C. W końcu wylądowała w zamkniętej izolatce i miała zostać poddana badaniu na Covid-19… przy objawach neurologicznych.

Nie otrzymała pomocy lekarskiej, ponieważ nie wyraziła zgody na poddanie się badaniu, które według niej nie było zasadne.

Zachęcamy do obejrzenia materiału video, w którym została opowiedziana cała sytuacja.

Koronawirus Skandale Zagrożenia