Zjednoczeni: chcemy wolności dla Narodu Polskiego! (video)

Spread the love

Ruch Społeczny: Poszkodowani przez system- ZJEDNOCZENI- będziemy silniejsi, 3 maja przedstawili 21 żądań! Osoba stojąca na czele ruchu Paweł Skutecki oraz lider Jowita Kowszyn- Sumara nagrali materiał video, w którym przedstawiają drugie żądanie Zjednoczonych.

Materiał video 👇 Wolność dla Narodu Polskiego!

Do ruchu społecznego można dołączyć pod linkiem👇

https://www.facebook.com/groups/ZJEDNOCZENIPOSZKODOWANI/?ref=share

zjednoczeni
Author: JKS

1 thought on “Zjednoczeni: chcemy wolności dla Narodu Polskiego! (video)

  1. https://mypolacy.neon24.pl/post/160352,policja-chce-sprawiedliwosci-aktywisci-nie ; Choc to prawda z tymi 21 punktami to jednak jest to dziecinada. Zapraszam na publikacje Mistrza na podanym linku.
    Jest to tak. Jestes uwieziony przez mafie wraz z ilus ludzmi. I sie odwazyliscie i wypisaliscie liste 21 puntkow ktore byscie sobie zyczyli aby byly spelnione. Ale ani slowa o niewoli, o porwaniu, o lamaniu prawa. I wlasnie zapraszam na rozmowy ktore wlasnie o tym mowia a tez jak z tego wyjsc. To ze ludziska wymawiaja slowo “bezprawie” to jednak nie potrafia tego wyjasnic. Wezmy podstawy, poznajmy wroga, poznajmy jego bezprawie, przypomnijmy sobie bo znamy prawo naturalne i je wprowadzmy. To jest proste tylko ze trzeba sie nad tym zastanowic i to zrobic, i im wiecej nas tym latwiej i szybciej to pojdzie. I nie mowa o kosach ale o poznaniu prawdy i wymaganiu prawa. O ustanowieniu spowrotem prawa ktore jest prawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *