Zjednoczeni na ulicach Warszawy 6 czerwca! Zasilą protest STOP NOP.

Zjednoczeni na ulicach Warszawy 6 czerwca! Zasilą protest STOP NOP.

Spread the love

Zjednoczeni 6 czerwca w Warszawie

Zjednoczeni dołączają do IV MIĘDZYNARODOWEGO (GLOBALNEGO) PROTESTU PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ. Organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Na grupie FB Zjednoczeni Paweł Skutecki udostępnił plakat informacyjny z opisem:

Słyszę czasem nieśmiałe pytania, czy się zobaczymy 6 czerwca… KONIECZNIE SIĘ ZOBACZYMY! To będzie najważniejszy dzień tego roku. Kulminacja determinacji, wściekłości, żalu, rozgoryczenia i wszystkich innych emocji jakie mamy patrząc na tę całą koronaszopkę!

👉 UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ TĘ GRAFIKĘ – NIECH NAS BĘDZIE WIĘCEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!

Zapiszcie sobie tę datę – widzimy się tam wszyscy! Organizatorem jest Stowarzyszenie STOP NOP, kto może się włączyć w jakiś sposób w prace organizacyjne, niech się skontaktuje z Justyna Socha lub Piotr Jawornik”

 

Protest będzie legalny

Został zniesiony zakaz organizowania zgromadzeń publicznych od 6 czerwca. W zgromadzeniu może uczestniczyć do 150 osób (zostało zgłoszone więcej grup). Poniżej pokazujemy przykładowe pisma zawierające informacje o zarejestrowaniu zgromadzenia jako dowód jego legalności.

 

 

Zjednoczeni przeciwko przymusowi szczepień

Ruch Społeczny- “Poszkodowani Przez System- ZJEDNOCZENI- Będziemy Silniejsi!” 3 maja 2020 r. przedstawił 21 żądań. Prezes Zjednoczonych Paweł Skutecki oraz wiceprezes Jowita Kowszyn- Sumara, z udziałem sympatyków przedstawiają w materiale video czwarte żądanie: Dobrowolność szczepień – dość terroru szczepionkowego i planowanego wyszczepienia nas wszystkich!

21 żądań ZJEDNOCZONYCH

zjednoczeni

Dołącz do ZJEDNOCZONYCH pod linkiem

https://www.facebook.com/groups/ZJEDNOCZENIPOSZKODOWANI/?ref=share

PETYCJA w sprawie przymusu szczepień i globalnej kontroli. PODPISZ!

 

 

Zjednoczeni