fbpx
 

Zjednoczeni- poznajmy się.

2
Spread the love

Kilka dni po manifestacji ” Międzynarodowego protestu przeciwko przymusowi szczepień”

Transmisja z Międzynarodowego protestu przeciwko przymusowi szczepień

Zarząd partii Zjednoczeni obradował, tym razem na żywo.

Zarząd Zjednoczonych przedstawił priorytety jakie będą przyświecały nowo powstałej organizacji politycznej. Rejestrację Partii Zjednoczeni przyhamowały obostrzenia związane z Covid-19. Obecnie odbywa się rejestracja i już niebawem będziemy mogli działać legalnie!
Zamierzamy prowadzić szkolenia uświadamiające społeczeństwu w jaki sposób system ogranicza nasze swobody obywatelskie, zachęcać do przystąpienia w nasze szeregi oraz obserwowanie naszej działalności w mediach oraz grupach społecznych.
Jest ogromna grupa społeczeństwa którzy są dyskryminowani przez Sądy, Administrację oraz Ustawy które uderzają w grupę osób nie mających znaczenia dla partii rzadzących – których jest bardzo dużo ale są rozproszeni, zajęci zarabianiem pieniędzy których potrzebują na uczciwe życie z dnia na dzień.
Ludzie ci nie zasługują na takie traktowanie więc warto Zjednoczyć się żeby pokazać siłę!
W Zjednoczonych zasiadają Paweł Skutecki – prezes, Jowita Kowszyn- Sumara, Katarzyna Szadkowska, Marek Majcher oraz Krzysztof Dzierżanowski.
Zapraszamy wszystkich poszkodowanych przez system oraz sympatyków do wspólnego działania na rzecz polepszenia naszego bytu!
Nie dajmy się traktować jak ‘chamska hołota’ – jak o nas mówi Jarosław Kaczyński z parti PiS!!!

Jednym z owoców tego spotkania jest poniższe nagranie:

Dołącz do Zjednoczonych:

https://www.facebook.com/groups/ZJEDNOCZENIPOSZKODOWANI/?ref=share

O 21 żądaniach Zjednoczonych pisaliśmy tutaj 👇

21 żądań Zjednoczonych!

 

 

Kris

2 thoughts on “Zjednoczeni- poznajmy się.

  1. Latwo byc przyjacielem dla kogos, kto jest twoim przyjacielem, ale byc przyjacielem dla kogos, kto uwaza sie za twego wroga – to kwintesencja prawdziwej religii. M. Gandhi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Szumowski: My nie kończymy epidemii, żeby była jasność!

wt Cze 9 , 2020
Spread the love Śmiertelny lockdown “Do obostrzeń zawsze można wrócić i tutaj na pewno takie scenariusze również rozważamy, natomiast nie da się zrobić lockdownu powtórnie. Nie da się, bo wtedy poumierają ludzie na onkologii, na choroby sercowe, naczyniowe. (…) Depresja ekonomiczna również powoduje śmierć”–  powiedział Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w rozmowie […]