fbpx

Głogów, starcie z milicją wygrane przez Polaków. “Polaku, dawaj z nami!”

  • Kris
  • 18 lipca, 2021

Uczestnicy pochodu “Polaku, dawaj z nami!” w Głogowie, zaczęli juz się zbierać o godz. 10. Trwała wtedy przysięga Wojsk Obrony Terytorialnej.

plakat z wydarzenia

plakat z wydarzenia

Po przysiędze i pod zakończenie uroczystości demonstranci wykrzyczeli nowo zaprzysiężonym żołnierzom, żeby nie pozwolili na to, żeby Naród był wykorzystywany przez polityków i żeby nie dawali się wysyłać przeciwko innym Polakom.

O godz. 12 ruszył kilkusetosobowy pochód przez ulice Głogowa. Marsz kilkukrotnie był zakłócany przez policję. Mundurowi zatrzymali z niejasnych powodów co najmniej 2 osoby. Było to przyczyną wzburzenia manifestantów i “pogonienie” policji!

Na filmiku poniżej można zobaczyć jak dwie “kabaryny” w pośpiechu uciekają przed wzburzonym tłumem..

Policja wezwała oddziały “Białych Kasków”, żeby dokonać rozwiązań siłowych. Ale dzięki przytomności umysłu organizatorów nie doszło do większych zamieszek i ofiar.

Na ulicach Głogowa trwała swoista gra “w kotka i myszkę”. Policja próbowała zatrzymać, zakłócić pochód ale manifestanci umiejętnie wymykali się funkcjonariuszom.

Cała relacja wideo jest do zobaczenia na fanpejdzu  Czujnego na FB.

Głogów jest jednym z przodujących “obudzonych” miast. W marcu odbyła się tam głośna manifestacja pod hasłem: “Polaku dawaj z nami! Pora ściągnąć te kajdany!”

Kibice ponad podziałami w Głogowie.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
4 miesięcy temu

Zaczekajmy, poczekajmy, może “lucy” coś napisze 🙂

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.