fbpx
 

Znane osoby mają wzmocnić wizerunek WHO i przekaz informacji o COVID-19

1
Spread the love

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zatrudniła firmę. Znane osoby, celebryci mają zbudować zaufanie do organuzacji oraz wzmocnić przekaz informacji o COVID-19.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zatrudniła potężną firmę. Ma ona za zadanie wyszukać znane osoby, które pomogą zbudować zaufanie do reakcji organizacji na koronawirusa. 

WHO zapłaciło 135 000 dolarów firmie Hill and Knowlton Strategies, zgodnie z dokumentami złożonymi na mocy ustawy o rejestracji agentów zagranicznych. 

Hill i Knowlton ma opracować strategię komunikacji publicznej. Zaproponowali zidentyfikowanie celebrytów i innych użytkowników mediów społecznościowych mających wpływ na wzmocnienie przekazów WHO na temat pandemii. Zapewnienie zaufania do porad oragzanizacji i przestrzegania wytycznych dotyczących zdrowia publicznego. 

Umowa przewiduje przekazanie 30 000 dolarów na identyfikację wpływowych osób, 65 000 dolarów na testowanie wiadomości i 40 000 dolarów na plan kampanii. 

Firma zaproponowała identyfikację trzech poziomów wpływowych osób: celebrytów z dużymi obserwacjami w mediach społecznościowych, osób z mniejszymi wyświetleniami, ale bardziej zaangażowanymi odbiorcami oraz ukrytych bohaterów, użytkowników z niewielkimi wyświetleniami, którzy mają kształtować i prowadzić rozmowy. 

Zobacz także 👇

Rodzice, uczniowie, nauczyciele: Ogólnopolski Strajk “Dzieci do szkół”!

Elwe

One thought on “Znane osoby mają wzmocnić wizerunek WHO i przekaz informacji o COVID-19

  1. Coś kiepsko płacą… Celebryci za reklamą gównianego proszku do prania biorą zwykle pół bańki… A za tę kasę, to chyba Stuhra wezmą… 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

W Niemczech ma protestować pół miliona przeciwko koronaterrowi.

pt Lip 31 , 2020
Spread the lovePrzeciwko represjom, zwolnieniom i upadłościom. 1 sierpnia odbędzie się protest przeciwko koronaterrorowi. Przed Bundestagiem w Berlinie planowana jest demonstracja 500 tysięcy osób. Zauważcie, Drodzy Czytelnicy na skalę protestu. W Polsce podobne protesty grupują znacznie mniejszą ilość niezadowolonych: Transmisja z obywatelskiego odwołania pandemi: Warszawa 10 lipca 2020 W Polsce […]
Lodówki na Ceneo.pl