11 letnia Marysia- śmiertelna ofiara koronaterroru! (Video)

Spread the love

11 letnia Marysia zachłysnęła się wodą. Dziewczynka została poddana badaniu na koronawirusa. Czas oczekiwania na wynik wydłużył pomoc medyczną, która była potrzebna natychmiastowo.

16.08 odbył się protest- “Odwołać plandemię”. Podczas tego wydarzenia miały miejsca przemówienia. Jeden z mówców podzielił się z uczestnikami wstrząsającą informacją. Opowiedział o tragedii, która dotknęła rodziców i 11 letnią Marysię.

Dwa tygodnie przed protestem rodzina spędzała wakacje nad wodą. 11 letnia Marysia zachłysnęła się wodą. Straciła przytomność, którą następnie odzyskała. Była świadoma, wiedziała jak się nazywa. Po kilkunastu minutach zatrzymała się akcja serca. Karetka zabrała dziewczynkę do szpitala w Lesznie. Udar niedokrwienny. Stan określono jako stabilny. Jest wskazanie aby natychmiast przewieźć dziewczynkę do Poznania na intensywną terapię. Nie przewieziono dziewczynki ponieważ czekano na wynik covidowy. Gdy wynik już był przewieziono ją w stanie krytycznym. Po 5 dniach bez zgody rodziców chcieli odłączyć 11 łatkę od aparatury. Dziewczynka zmarła.

Materiał z przemówienia 👇

Wyrazy współczucia dla rodziny. Marysia nie była jedyną ofiarą koronaterroru. Takich przypadków jest więcej!!!

Zobacz także 👇

Lista miejsc zbiorowej kwarantanny w Polsce- pozbawienia wolności.

Author: JKS

6 thoughts on “11 letnia Marysia- śmiertelna ofiara koronaterroru! (Video)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *