fbpx
 

HIT! Kabaretowe wystąpienie Dyrektor Sanepidu.

4

Fanpage kościerzyna24.info zamieścił fragmenty zaskakującego wystąpienia szefowej Słubickiego Sanepidu. Pani przedstawiciel Sanepidu opisuje bieżacą sytuację w Polsce związaną z koronawirusem oraz daje rady co robić a czego nie robić, aby się nie zarazić.
Pani Dyrektor zaczyna wystąpienie od sformułowania, że “karetka ubrana w sposób właściwy zgodnie z procedurą” , dalej jest równie niekonwencjonalnie.
Potem daje rady, takie jak: “Nie całujcie się z nikim, kto wykazuje objawy infekcyjne i nie jest mężem”.

Koniec wystąpienia , to wisienka na torcie. Pani Dyrektor w karnawałowym nastroju i okularach zaintonowała stary przebój :


“Jak się masz kochanie, jak się masz
Powiedz mi, kiedy znowu cię zobaczę…”

Ta pani nazywa się Jadwiga Caban-Korbas i jest poważną personą w sanepidzie. Zgodnie z ustawą przyjętą przez Sejm za chwilę będzie miała w rękach potężną broń…


Opinie internautów są podzielone.
Niektorzy oczekują powagi lub podejrzewają panią dyrektor o wystąpienie “pod wpływem”. Innym to się spodobało. bo przykuło uwagę i wyjaśniło problematykę koronawirusa.

Kris

0 0 votes
Article Rating
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek
Jurek
2 lat temu

Pani dyrektor bardzo szczegółowo poinformowała o sytuacji. Więcej szczegółów nie sposób uzyskać. Dziękujemy Pani dyrektor za cenne wskazówki.

trackback

[…] HIT! Kabaretowe wystąpienie Dyrektor Sanepidu. […]

trackback

[…] HIT! Kabaretowe wystąpienie Dyrektor Sanepidu. […]

trackback

[…] HIT! Kabaretowe wystąpienie Dyrektor Sanepidu. […]

Next Post

Trener Liverpoolu Jurgen Klopp bardzo rozsądnie o koronawirusie.

czw. mar 5 , 2020
Trener słynnego piłkarskiego klubu Liverpool został zapytany przez dziennikarza na konferencji prasowej, o wpływ koronawirusa na zespół, który prowadzi. Jurgen Klopp prawie wybuchł i wręcz zaczął pouczać dziennikarza. Zadanie pytania i odpowiedż zaczyna się od 6’30 na nagraniu poniżej. Trener mówi, że nie rozumie dlaczego pyta się słynnych ludzi co […]