fbpx
 

Zmarły rzecznik PKW i luki w systemie. Czujny ponownie dzwoni do PKW!

2

Nasz pierwszy materiał demaskujący luki w systemie wyborczym miał dużą popularność w internecie. Filmik na fp na FB osiągnął ponad pół miliona wyświetleń, artykuł na portalu czujny.pl 150 tys wyświetleń:

Czujny.pl zdemaskował lukę w systemie. Czy trwa gigantyczne fałszerstwo? Telefon do PKW.

Redaktor Majcher ponownie zadzwonił do Państwowej Komisji Wyborczej na kilka godzin przed upływem terminu składania sprzeciwów wyborczych. Dotychczas można było składać protesty wyborcze w terminie 14 dni od upływu wyborów. Teraz jest to tylko 3 dni!

Redaktor Czujnego był odsyłany ” od Annasza do Kajfasza”. System telefoniczny komunikował ” jesteś pierwszy w kolejce” ale urzędnicy nie byli skorzy do wykonywania swoich obowiązków pracowniczych, za które biorą sute wynagrodzenia.

Dzięki nieustępliwości red. Majchra, w końcu udało się dodzwonić do kompetentnej osoby, która odpowiedziała na nurtujące nas pytania.

Pytanie czy zadowalająco i na temat? Ale to już pozostawimy ocenie Naszych Czytelników.

 

M.in. okazało się, że Rzecznik PKW zmarł na przynajmniej 2 tygodnie przed dniem wyborczym II tury. Do tego czasu PKW nie wyznaczyło zastępcy ani osoby pełniącej obowiązki rzecznika.

W okresie wyborczym!

 

Sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego idzie naszym tropem wykazując szereg nieprawidłowości, które mogły zaważyć na wyniku wyborczym.

Redakcja Czujnego zastrzega, że nie chcemy być stroną i narzędziem wojny na linii PIS- PO.

A tu doniesienia naszych czytelników na nieprawidłowości:

Czytelnicy zgłaszają nieprawidłowości związane z wyborami. Luki w systemie ciąg dalszy!

 

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tinder dating site
1 rok temu

browse tinder for free , what is tinder https://tinderdatingsiteus.com/

free lesbian dating websites

Next Post

Ksiądz Marek odwołał pandemię. Odważne o koronaterrorze! Video

pt. lip 17 , 2020
Na odwołaniu pandemii nie zabrakło przedstawiciela kościoła katolickiego. Transmisja z obywatelskiego odwołania pandemi: Warszawa 10 lipca 2020 Głos zabrał charyzmatyczny ksiądz Marek. Na wiecu krótko przemówił, używając uniwersalnych sformułowań ” świat należy do mocy Złego, czyli żyjemy w piekle”, ” zwycięstwo należy do tych, którzy należą do Chrystusa”. Według księdza […]
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x