fbpx
 

Córka Władimira Putina przyjęła szczepionkę na Covid-19. Zmagała się z gorączką.

Spread the love

Córka Władimira Putina przyjęła pierwszą szczepionkę na COVID-19.

Władimir Putin 11 sierpnia ogłosił rejestrację pierwszej na świecie szczepionki przeciwko Covid-19. O tym pisaliśmy tutaj 👇

Putin ogłosił rejestrację pierwszej szczepionki na COVID-19. Będzie dobrowolna.

Rosyjski preparat był testowany na ludziach już od dwóch miesięcy. Szczepionka nazywa się Sputnik V i jest efektem pracy naukowców z instytutu im. Nikołaja Gamaleya. Rosyjskie ministerstwo zdrowia twierdzi, że przyjęcie dwóch dawek szczepionki zapewnia maksymalnie dwa lata odporności na koronawirusa. Obywateli chcą szczepić już od października. 

Prezydent Rosji podzielił się informacją, że jedna z jego córek wzięła udział w eksperymencie. Przyjęła pierwszą szczepionkę przeciw Covid-19, po której gorączkowała.

“Jedna z moich córek się zaszczepiła. W tym sensie ona brała udział w eksperymencie. Po przyjęciu szczepionki miała 38 stopni temperatury. Na następny dzień już 37 i trochę, to wszystko. Po drugim wkłuciu, drugim szczepieniu, temperatura nieznacznie się podniosła, a później spadła. Czuje się dobrze.” – pochwalił się Władimir Putin.

Elwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

16 sierpnia protest "ODWOŁUJEMY PLANDEMIĘ"! Zdejmij maskę!

sob Sie 15 , 2020
Spread the love16 sierpnia odbędzie się protest: “ODWOŁUJEMY PLANDEMIĘ”! Protest o tym samym haśle już się odbył 10 lipca tego roku. Obywatele będą protestować do skutku! O tym pisaliśmy tutaj 👇 Transmisja z obywatelskiego odwołania pandemi: Warszawa 10 lipca 2020 Protest zaplanowany na 16 sierpnia jest legalny. O godz. 12:00 […]
Lodówki na Ceneo.pl