D. Ciemięga prześmiewczo o wolnościowych środowiskach #hot16challenge2

Spread the love

Lekarz Pediatra Dawid Ciemięga nominowany do hot16challenge2 udostępnił rap uderzający w wolnościowe środowiska.

Kolejny raz aktorsko, publicznie udostepnia treść, która została odbierana jako kontrowersyjna, a nawet atakująca dane środowiska- oceniają internauci.

Bardzo angażuje się w zwalczanie przede wszystkim osób, które nazywa “antyszczepionkowcami” lub oszłomami internetu, miernotami, oszustami, szkodnikami społecznymi, połgłówkami itp. Te wszystkie określenia wymieniał i argumentował poprzez swój portal społecznościowy. Większość srodowiska związana z dobrowolnością szczepień przywykła do takiego podejścia lekarza. Nagrywał również materiały video na YouTube. Również opublikował opinie, w której stwierdził, że “człowiek nie wyprzedza inteligencją humbaków i delfinów”. Zaangażował się w zebranie środków finansowych na rzecz nakręcenia materiału o “antyszczepionkowcach”. Internauci określają, że jest to przez lekarza stosowane jako zwalczanie odmiennych poglądów. Podkreślają, że takie zachowanie nie przystoi osobie będącej lekarzem. Rodzice dzieci, które doznały powikłań na wskutek szczepienia czują niesmak do tego typu wystąpień. W środowisku są również osoby, którym dzieci zmarły. Nie są w stanie odnaleźć się w dziwnym poczuciu humoru lekarza- komentują. Czują się niesprawiedliwie, bezduszno potraktowani chociażby że wzglądu na tragedie jaką przeszli lub przechodzą ze swoimi dziećmi.

hot16challenge2 w wykonaniu Dawida Ciemięgi można zobaczyć tutaj:

O “konflikcie” pomiędzy lekarzem, a środowiskiem, które chce dobrowolności szczepień i poszanowania praw pacjenta pisaliśmy kiedyś tutaj👇

Author: Elwe

2 thoughts on “D. Ciemięga prześmiewczo o wolnościowych środowiskach #hot16challenge2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *